Wybierz kolekcję projektów domów

1 2 »
Domy parterowe
Domy z poddaszem użytkowym
Domy z możliwością adaptacji poddasza
Domy piętrowe
Domy etapowe
Domy na wąską działkę
Domy małe i tanie
Domy z wejściem od południa
Domy nowoczesne i z nutą nowoczesności
Domy tradycyjne i dworki
Domy energooszczędne
Domy z kotłownią na paliwo stałe
Domy z płaskim dachem
Domy z aranżacją wnętrz
1 2 »

Kolekcja projektów domów

Zachęcamy do zapoznania się z tworzoną już od 19 lat, autorską Kolekcję projektów domów opracowaną przez kilkudziesięciu profesjonalnych architektów z całej Polski. Zawiera ona ponad 3000 różnorodnych projektów domów, m.in.: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe, bliźniaki, dwurodzinne czy energooszczędne. Znajdziesz tu także projekty domów dwulokalowych, z częścią usługową, domy małe i tanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami domów z garażem, w stylu dworkowym, nowoczesnych i letnich, na wąską działkę a także z projektami z aranżacją wnętrz.

Projekty domów powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

Masz problem z wyborem projektu domu? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu domu najbardziej odpowiadającego potrzebom Twojej rodziny, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy domu, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

Wybierając projekt domu z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie domu przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: wizualizacje wnętrz, orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom. 

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Eksperci Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.

Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.