+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość do

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów z garażem w piwnicy

z

3

Liczba projektów: 61

Domy parterowe z garażem to jeden z najczęstszych wyborów inwestorów. Wygodne w bieżącej eksploatacji, szybkie w realizacji oraz przystosowane do potrzeb dzieci i seniorów, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką gamę zróżnicowanych gotowych koncepcji, które umożliwią Ci rozpoczęcie wymarzonej przygody z budową własnego domu. Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszymi propozycjami już dziś.

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

3

Projekty domów z garażem w piwnicy

Jakie domy parterowe z garażem są dostępne w kolekcji MURATORA?

Katalog MURATORA to miejsce, w którym czeka na Ciebie blisko półtora tysiąca gotowych planów architektonicznych parterowych domów z garażem. Ich powierzchnia użytkowa rozpoczyna się już od niecałych 50 m2 i sięga nawet 330 m2. W konsekwencji trafiają one w gust zarówno oszczędnych, jak i bardziej wymagających inwestorów. Projekty domów parterowych z garażem cechują się zróżnicowana stylistyką. Znajdziesz tu propozycje utrzymane w tradycyjnym stylu, które będą ponadczasowym i zawsze modnym rozwiązaniem. Zwolennicy nowoczesności mogą zapoznać się z koncepcjami wzorowanymi na PRL-owskich kostkach z płaskim dachem czy modnych, nowoczesnych stodołach. Nie brak tu również rozwiązań dedykowanych dla miłośników ekskluzywnych willi czy obiektów mieszkalnych w amerykańskim stylu. Parterowe domy od MURATORA to niezwykle funkcjonalne budynki, które posiadają praktyczny podział na część dzienną i nocną. Ich ważną zaletą jest wbudowany garaż, który eliminuje konieczność wznoszenia osobnego obiektu, dedykowanego do parkowania samochodu. Wszystkie dostępne tu propozycje są także energooszczędne, sprawiając, że późniejsze koszty eksploatacyjne nie będą nadwyrężać rodzinnego budżetu.


Dlaczego warto zdecydować się na projekty domów parterowych z garażem?

Dom parterowy z garażem to propozycja idealna dla rodziców małych dzieci oraz rodzin, które zamieszkują wspólnie z mniej sprawnymi seniorami. Ich jednokondygnacyjna bryła eliminuje bowiem bariery komunikacyjne, umożliwiając codzienne zacieśnianie więzi pomiędzy mieszkańcami. Taki układ wnętrza zapewnia również maksimum bezpieczeństwa podczas bieżącego użytkowania. Garaż zintegrowany z bryłą obiektu sprawia, że w mroźne i deszczowe dni możesz wygodnie wsiąść i wysiąść ze swojego pojazdu, nie opuszczając ciepłego wnętrza budynku. To doskonałe rozwiązanie na małe działki, na których nie ma możliwości wzniesienia osobnego obiektu garażowego. Co więcej – dzięki zlikwidowaniu konieczności budowy osobnego garażu, pozwala ono także zmniejszenie kosztów związanych z realizacją przedsięwzięcia budowlanego.


Jak dopasować dom parterowy z garażem do swoich potrzeb?

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze rozwiązanie z naszej kolekcji obejmującej projekty domów parterowych z garażem? Spieszymy z podpowiedzią! Obiekty jednokondygnacyjne posiadają większą powierzchnię zabudowy, aniżeli ich odpowiedniki dwupiętrowe o tym samym metrażu użytkowym. Z tego względu wymagają one dysponowania działką o nieco większym metrażu, który musisz uwzględnić podczas swoich poszukiwań. Przeglądając kolejne koncepcje, zwróć uwagę na ich stylistykę. W naszej kolekcji umieściliśmy zróżnicowane propozycje, które trafią w gust osób o odmiennych preferencjach. Znajdziesz tu zatem domy tradycyjne lub bardziej nowoczesne, które z pewnością bez trudu dopasujesz do własnych upodobań i charakteru okolicznych zabudowań. Przyjrzyj się także formie domów parterowych z garażem. Im bardziej skomplikowana jest ich bryła, tym dłużej potrwa realizacja. Stopień trudności będzie także bezpośrednio wpływał na wydatki, jakie poniesiesz w związku z wcieleniem w życie wybranego planu architektonicznego.