+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Zapraszamy do współpracy DEWELOPERÓW

Buduj na podstawie naszych projektów, korzystaj z ponad 40 lat doświadczenia.

Współpraca

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu zarówno budynków jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Jako lider w dziedzinie wydawnictw budowlanych i wnętrzarskich, utrzymujemy bliskie relacje z inwestorami oraz posiadamy dużą wiedzę dotyczącą aktualnych trendów, oczekiwań i preferencji osób planujących zamieszkać we własnych domach. Nasi architekci, doradcy budowlani i kosztorysanci, a także współpracujący eksperci kredytowi są do Twojej dyspozycji.

Nasza oferta dla DEWELOPERÓW obejmuje nie tylko wybór projektów, ale także wsparcie w kwestiach promocji i finansowania inwestycji. Działamy na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz z uwzględnieniem panujących trendów na rynku. Odrzucamy szablonowe rozwiązania, kładąc nacisk na zrozumienie, efektywną komunikację i przyjazną atmosferę. Z nami możesz tworzyć innowacyjne projekty i odnosić sukcesy w branży budowlanej!

PROJEKT

Od kilkudziesięciu lat z pasją tworzymy ofertę kilku tysięcy różnorodnych projektów domów wolno stojących, bliźniaczych oraz przeznaczonych do zabudowy szeregowej. Korzystamy nie tylko z wiedzy i doświadczenia Muratora, ale również z bezpośrednich opinii inwestorów i klientów, a także z wyników regularnych badań rynkowych. Mamy własną pracownię projektową, a także współpracujemy z kilkudziesięcioma najlepszymi pracowniami architektonicznymi z całej Polski. Dzięki temu nasza oferta jest niezmiernie różnorodna, zarówno pod względem architektury, jak i układów wnętrz, detali i materiałów wykończeniowych. Wiele projektów opracowanych jest w kilku, a nawet kilkudziesięciu wariantach, umożliwiających tworzenie osiedli spójnych architektonicznie, przy jednoczesnym zachowaniu różnorodności funkcjonalnej. Architekci Muratora służą pomocą w optymalnym rozplanowaniu osiedla i zagospodarowaniu całego terenu oraz w doborze projektów na poszczególne działki.

Na podstawie dostarczonych dokumentów: mapy działki/terenu oraz informacji zawartych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy oraz wytycznych inwestora przedstawimy listę projektów spełniających wszystkie warunki i oczekiwania. Jeżeli będzie taka potrzeba, wprowadzimy zmiany do projektów tak, aby w maksymalny sposób wykorzystać potencjał działki.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń, analiz oraz kontaktów z inwestorami, wiemy na co klienci zwracają uwagę przy wyborze projektu, jakie mają pragnienia i jakie mają wątpliwości. Wiemy również, jak sprawić by budynek zyskał na atrakcyjności; jak uwydatnić wyróżniający go detal; jak zaaranżować wnętrze by ukazało swe możliwości. Sprawimy by klient zakochał się w wizji budynku i zapragnął właśnie w nim zamieszkać.

deweloper obrazek

Razem możemy stworzyć niepowtarzalne, spójne osiedla, spełniające oczekiwania inwestorów i przyszłych mieszkańców. Jeśli zdecydujesz się na zakup większej liczby projektów, oferujemy atrakcyjne rabaty.

PROMOCJA

deweloper obrazek

Współpraca z nami, to także dodatkowe korzyści promocyjno-marketingowe. Osiedla realizowane z naszych projektów opisywane są w katalogach, miesięcznikach, na stronach internetowych Muratora, a także prezentowane na imprezach targowych, w których uczestniczymy. Często są także przedmiotem wymiany opinii inwestorów na Forum Muratora. Oferujemy również wsparcie dotyczące grafik (w szczególności brył, rzutów, wnętrz) oraz produkcji materiałów informacyjnych.

FINANSOWANIE dla dewelopera i klientów

deweloper obrazek

Współpracujemy z solidnym Partnerem – Grupa ANG, który od kilkunastu lat działa na rynku finansowym. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kredytów komercyjnych (w tym dla firm deweloperskich oraz przedsiębiorstw budowlanych), a także kredytów hipotecznych (dla inwestorów indywidualnych). Szczegółowo analizuje oferty kredytowe kilkudziesięciu banków, aby wybrać najkorzystniejsze warunki dla klienta. Pomaga w uzyskaniu kredytu, kompletowaniu niezbędnych dokumentów, wspiera w trudnym procesie negocjacji warunków z bankami. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Kilkuset ekspertów kredytowych ANG obsługuje klientów komercyjnych i indywidualnych na terenie całej Polski.

Zobacz projekty domów wielorodzinnych i bliźniaków Zobacz
zadzwoń

Zadzwoń

+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Zamów rozmowę
napisz

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego
Wyślij wiadomość