+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo
ulubione 0

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Technologia

Ściany

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość od

 m

Szerokość do

 m

Głębokość od

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów energooszczędnych

z

24

Liczba projektów: 685

Domy energooszczędne to budynki zaprojektowane z wykorzystaniem materiałów i technologii umożliwiających znaczne ograniczenie strat ciepła, często z instalacjami opartymi na odnawialnych źródłach energii oraz z wentylacją mechaniczną z rekuperacją. Są one chętnie budowane przez współczesnych inwestorów, którym zależy na zmniejszeniu bieżących kosztów utrzymania oraz ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko, związanego z codzienną eksploatacją budynku. Z myślą o ich potrzebach stworzyliśmy kolekcję o nazwie projekty domów energooszczędnych. Zamieszczone w kolekcji propozycje domów wyróżniają się estetycznym wyglądem oraz optymalną funkcjonalnością. Zróżnicowany design pozwala na łatwe dopasowanie do indywidualnych preferencji przyszłych mieszkańców. Projekty te zazwyczaj posiadają prosty, regularny kształt i zwartą bryłę, eliminującą miejsca potencjalnych strat ciepła. Projektanci umieścili w projektach informacje o najkorzystniejszym usytuowaniu domu względem stron świata. Warto więc przed zakupem projektu, zapoznać się z sugestiami, w jaki sposób posadowić dom na działce, by optymalnie wykorzystać naturalne źródło energii jakim są promienie słoneczne. Zainteresowały Cię energooszczędne budynki mieszkalne? Sprawdź dostępne rozwiązania w poniższej kolekcji!

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

24

Projekty domów energooszczędnych

Projekty domów energooszczędnych są bardzo pożądane, ze względu na świadomość, że największym wydatkiem, jaki będziemy ponosić na eksploatacje domu, jest koszt ogrzewania. Trzeba tu podkreślić, że projekt domu to wiele powiązanych elementów, tak więc najlepiej gdy stanowi całość przemyślaną od początku do końca, na przykład: usytuowanie na działce, rodzaj i jakość materiałów, wentylacja, zapotrzebowanie na ciepło, zużycie energii.

W naszej Kolekcji domów energooszczędnych znalazły się domy ciepłe, w których zastosowane rozwiązania technologiczne oraz materiały zapewniają ograniczone straty energii. W Kolekcji są domy w których oprócz zwiększonej izolacyjności cieplnej – zaprojektowano także wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Dla kogo projekt domu energooszczędnego?
Projektu domu energooszczędnego będzie szukał Inwestor któremu zależy na długotrwałej oszczędności jak i nie obca mu jest ochrona środowiska. Różnorodność projektów domów energooszczędnych jest tak duża, że projekt dla siebie znajdzie zarówno duża wielopokoleniowa rodzina, młode małżeństwo jak i singiel. Wśród projektów są projekty domów energooszczędnych z garażem jedno lub dwustanowiskowym, projekty domów energooszczędnych bez garażu, projekty domów jednorodzinnych, a także projektu budynków energooszczędnych do zabudowy bliźniaczej lub z możliwością zbliźniaczenia.
Inwestorzy którzy zdecydują się na projekt domu bez garażu,  moga wybrać projekt garażu wolno stojącego dopasowanego do architektury domu i do własnych potrzeb.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: [email protected], rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie