+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

O nas

Murator PROJEKTY pomoże Ci wybrać najlepszy projekt! Od ponad 40 lat doradzamy Polakom jak budować dom na lata. Nasz zespół ekspertów z wykształceniem architektoniczno-budowlanym jest do Twojej dyspozycji.

O nas

Fakty

Fakty obrazek

Ponad 40 lat doświadczenia

Murator od ponad 40 lat doradza jak budować, a Pracownia WM Murator Projekt od 1998 roku projektuje domy i inne budynki.

Fakty obrazek

200 000 domowników

Ponad dwieście tysięcy osób mieszka w domu zbudowanym na podstawie projektu z oferty Muratora.

Fakty obrazek

7500 projektów

Aby spełnić Twoje oczekiwania, mamy projekty w różnych stylach i technologiach oraz o różnych układach funkcjonalnych i przeznaczeniu.

Fakty obrazek

5 kategorii projektów

Domy, garaże, budynki usługowe, gospodarcze i magazynowe oraz rolnicze.

O nas

Od ponad 40 lat jako Murator doradzamy Polakom jak budować dom na lata.

Nieustannie się rozwijamy i rozszerzamy zakres naszych działań, abyśmy mogli zapewnić kompleksową obsługę. Aktualnie dzięki nam i współpracy ze sprawdzonymi Partnerami nie tylko kupisz projekt wymarzonego domu ale również otrzymasz atrakcyjną ofertę finansowania, listę polecanych producentów oraz możliwość wybudowania Twojego domu w różnych technologiach.

Nasi eksperci z wykształceniem architektoniczno-budowlanym pomogą Ci wybrać projekt tak, aby był jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb oraz działki, a także spełniał wszystkie wymogi formalno-prawne.

Już ponad 200 000 osób cieszy się życiem we własnym domu wybudowanym na podstawie projektu z oferty Muratora.

Dlaczego Murator PROJEKTY?

checkmark

Doświadczenie

Rynek budowlany, aktualne trendy i oczekiwania Klientów analizujemy już od ponad 40 lat, a od 25 lat działamy na rynku projektów gotowych.

checkmark

Różnorodność

Współpracujmy ze sprawdzonymi biurami architektonicznymi oraz mamy własną pracownię projektową.

checkmark

Wsparcie

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zespół ekspertów z wykształceniem architektoniczno-budowlanym, w tym także architekta i kosztorysanta.

checkmark

Stabilność

Jesteśmy częścią Grupy ZPR, mającej ugruntowaną pozycję na polskim rynku.

Co warto wiedzieć o Murator PROJEKTY?

Co to jest Murator PROJEKTY?

Murator PROJEKTY to miejsce gdzie możesz kupić gotowy projekt domu, garażu, magazynu, budynku usługowego, gospodarczego i rolniczego. Ale także możesz zamówić projekt indywidualny w naszej pracowni WM Murator Projekt. Dla Twojej wygody zatrudniamy zespół ekspertów z wykształceniem architektonicznych architektoniczno-budowlanym, którzy służą pomocą telefoniczną i mailowo na każdym etapie wyboru i zakupu projektu.

Jak długo Murator PROJEKTY działa na rynku budowlanym?

Murator PROJEKTY powstał w 2001 roku jako jeden z pierwszych serwisów internetowych do sprzedaży projektów gotowych. Ale pracownia WM Murator Projekt już od 1998 roku wykonuje projekty domów i innych budynków.

Co zyskuję kupując projekt w Murator PROJEKTY?

Ponad 7500 różnych projektów w jednym miejscu, profesjonalny zespół ekspertów, którzy czekają aby odpowiedzieć na Twoje pytania, atrakcyjny pakiet dodatków i rabatów u naszych renomowanych partnerów, pomoc w uzyskaniu najlepszego finansowania, dostęp do polecanych producentów materiałów i wykonawców.

Jakie projekty mogę kupić za pośrednictwem Murator PROJEKTY?

Pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze dla nich projekty domów, garaży, magazynów, budynków gospodarczych, usługowych i rolniczych.

W jaki sposób mogę zakupić projekt w Murator PROJEKTY?

Samodzielnie poprzez stronę internetową, telefonicznie, mailowo, w naszym Biurze w Warszawie (ul. Dęblińska 6), lub u jednego z ponad 900 dystrybutorów dostępnych na terenie całej Polski.

Jak zamówić projekt
Zapytania img
zadzwoń

Zadzwoń

+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Zamów rozmowę
napisz

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego
Wyślij wiadomość