+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość do

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów do zabudowy szeregowej

z

7

Liczba projektów: 184

Domy w zabudowie szeregowej to kolekcja w której znajdziesz projekty gotowych szeregów składających się z 3, 5 czy 7 lokali, a także projekty pojedynczych segmentów środkowych i skrajnych, do połączenia w szereg, w ilości zależnej od wielkości działki i możliwości jej zabudowy.

Domy w zabudowie szeregowej to budynki pełne zalet. Łączą w sobie atuty wolnostojącego obiektu mieszkalnego, a zarazem są znacznie tańsze w realizacji i utrzymaniu. Z uwagi na małą powierzchnię zabudowy, będą one dobrym wyborem na niewielkie działki. Takie rozwiązania, mimo małej powierzchni terenu, umożliwią wygospodarowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej na świeżym powietrzu. To również ciekawa propozycja dla deweloperów.
Zainteresowały Cię projekty domów szeregowych? W naszej kolekcji czeka na Ciebie ponad 200 gotowych rozwiązań o odmiennych cechach. Przygotowaliśmy propozycje utrzymane w nowoczesnej lub klasycznej stylistyce, których metraż zaspokoi potrzeby zarówno oszczędnych par, jak i wielodzietnych rodzin. Projekty różnią się geometrią dachu, układem wnętrza czy dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak garaż, duży taras, pralnia bądź garderoba. Oferowane przez nas rozwiązania są także dostosowane do różnych typów instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Umożliwia to ich łatwe dopasowanie do preferencji przyszłych użytkowników czy istniejącego uzbrojenia terenu. Jeżeli chcesz kupić dopracowaną dokumentację projektową, która umożliwi Ci realizację domów szeregowych – idealne rozwiązania znajdziesz w poniższej kolekcji.

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

7

Projekty domów do zabudowy szeregowej