+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość do

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów do 100 m2

z

75

Liczba projektów: 2152

Domy do 100 m2 to doskonała propozycja dla właścicieli małych i średnich działek, którzy nie chcą nadwyrężyć budżetu przeznaczonego na budowę. Projekty domów do 100m2 pozwolą na realizację inwestycji przystępnym kosztem, umożliwiając zaaranżowanie wygodnych wnętrz mieszkalnych dla Ciebie i najbliższych. W tej kategorii znajdziesz domy do 100m2 – parterowe, z poddaszem i piętrowe. Cechują się one zróżnicowaną stylistyką, dobrze komponując się z każdym otoczeniem. Nierzadko są również wyposażone w piwnicę lub garaż, zwiększające ich funkcjonalność. Stanowią interesującą alternatywę dla mieszkania w bloku, gwarantując optymalny komfort eksploatacji pomimo stosunkowo niewielkiego metrażu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą kategorią domów do 100 m2.

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

75

Projekty domów do 100 m2

Domy do 100m2

W ofercie projektów MURATORA znajdziecie bogatą ofertę gotowych projektów domów do 100 m2. Domy do 100 m2 - kategoria ta cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów, gdyż taki metraż korzystnie wpływa na koszty budowy, i koszty eksploatacji, a jednocześnie – jest na tyle duży, aby rodzina 2+2, a nawet 2+3 czułą się naprawdę komfortowo. Przygotowaliśmy wiele propozycji, które będą pomocne w spełnieniu Waszych marzeń.


Zdjęcie projektu domu parterowego do 100 m2Dla każdego coś dobrego

O gustach się nie dyskutuje – dlatego, zamiast o nich dyskutować, wolimy się do nich dostosowywać. Nasza oferta zawiera różnorodne opcje projektów domów do 100 m2, takie jak: domy parterowe, domy z poddaszem użytkowym oraz domy piętrowe. Projekty są przystosowane do realizacji na różnych typach działek, a oprócz tego charakteryzują się różnorodną funkcjonalnością, architekturą i stylistyką. Dajemy możliwość wyboru między innymi: kształtu dachu, technologii budowy lub sposobu ogrzewania. Twój projekt domu do 100m2 może uwzględniać garaż jednostanowiskowy, dwustanowiskowy lub być domem bez garażu. Może mieć określoną liczbę sypialni, garderób czy łazienek. Zapewniamy wiele opcji, ponieważ nie chcemy zawieźć Waszych oczekiwań.

 

Zalety domów do 100 m2

Projekty domów do 100 m2 cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Wynika to z ilości plusów, jakimi charakteryzuje się ta kategoria domów. Są to między innymi:

  • Odpowiednio zredukowane koszty realizacji domu
  • Możliwość budowy na małych i wąskich działkach
  • Przemyślana i funkcjonalna aranżacja wnętrz
  • Prosta komunikacja między pomieszczeniami
  • Wygoda i komfort w użytkowaniu, pomimo niedużego metrażu
 

Jak dokonać właściwego wyboru?

Wybierając dom do 100 m2, należy zwrócić uwagę na potrzeby własnej rodziny, lokalne warunki zabudowy oraz parametry działki. Niewielka działka powinna skłonić do realizacji domu z poddaszem użytkowym lub piętrem. Jeśli działka jest dość obszerna, można pomyśleć o domu parterowym. Bez względu na liczbę kondygnacji warto zwrócić uwagę na rozwojowość naszej rodziny i liczbę sypialni czy łazienek zaplanować z myślą o przyszłości. Ważnym aspektem jest także usytuowanie domu względem stron świata, tak, aby salon z tarasem znajdował się od strony południowej. Aby znaleźć idealny dom do 100 m2, warto skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Określenie oczekiwanych parametrów pozwoli na zawężenie wyników wyszukiwania i w konsekwencji – znalezienie najbardziej odpowiednich projektów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zadzwońcie pod numer – 22 59 05 000 – a nasi architekci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać właściwego dla Was wyboru.


Zobacz także: