pn.-pt. 8-20, sb. 10-17
Filtry:
Wyczyść filtryPowierzchnia użytkowa
Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu
od:
m2
do:
m2
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.od:
m2
do:
m2
Kondygnacje
Garaż / Wiata garażowa
Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)Suma miejsc postojowych
Brak
1
2
2+
Dach
Kąt dachu
od:
°
do:
°
Pomieszczenia
Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi
1-2
3
4
5
6
6+
Więcej +2
Łazienki i wc Suma łazienek i wc
1
2
3
3+
Kuchnia
Dodatkowe pomieszczenia
Technologia
Ściany
Bryła / typ domu
Więcej +3
Wymiary Twojej działki
Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZSzerokość (SZ)
m
Głębokość (G)
m
Wymiary budynku
Szerokość od
m
Szerokość do
m
Głębokość od
m
Głębokość do
m
Wysokość budynku
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicyod:
m
do:
m
Sezonowość
Wyczyść filtry
Liczba projektów: 267
Projekty bliźniaków
Projekty domów bliźniaczych
Malejąca liczba kształtnych działek w ciekawej krajobrazowo i atrakcyjnej komunikacyjnie lokalizacji oraz wysoka cena takich działek, to jedne z istotniejszych powodów dla których Inwestorzy decydują się na budowę bliźniaka. Kolejny, nie mniej ważny powód, to względy rodzinne i potrzeba, aby cała wielopokoleniowa rodzina mieszkała razem, blisko siebie. Dom w zabudowie bliźniaczej rozwiązuje te wszystkie problemy. Można go zrealizować na działce o mniejszej powierzchni, a domownicy, zachowując niezależność, przebywają jednocześnie blisko siebie. Nie ma problemu z doglądaniem domu podczas nieobecności domowników (np. wyjazdów wakacyjnych), codzienną opieką nad starszymi rodzicami, czy pomocą w opiece na wnuczkiem. Można także jedną część domu potraktować inwestycyjnie, na wynajem, a mieszkając obok mieć stałą kontrolę i dozór.
Projekty domów dwurodzinnych
Innym także ciekawym rozwiązaniem są projekty domów dwurodzinnych, w których w jednej, spójnej architektoniczne bryle projektant przewidział dwa niezależne mieszkania, najczęściej o różnej powierzchni. Takie rozwiązanie zakłada wydzielenie na parterze odrębnego mieszkania z niezależnym wejściem i jest idealne dla dorastających dzieci, czy seniorów.
Projekty domów bliźniaczych i dla dwóch rodzin w Kolekcji Muratora to szeroka i różnorodna oferta. Znajdują się w niej domy parterowe, domy z poddaszem do adaptacji, domy z poddaszem użytkowym, domy piętrowe i z domy podpiwniczeniem. Projekty domów bliźniaczych i dwurodzinnych, to atrakcyjna oferta dla wszystkich Klientów, którzy szukają domów o atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni wewnętrznej oraz eleganckim wykończeniu. Projekty domów bliźniaczych to także ciekawa propozycja dla deweloperów, którzy mogą realizować zarówno pojedyncze inwestycje, jak i całe osiedla spójne architektonicznie.
Projekty domów z częścią usługową
Dla Inwestorów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i chcą mieszkać oraz pracować w jednym miejscu przygotowaliśmy ofertę domów z częścią usługową. W tych projektach domów, część powierzchni parteru przeznaczono na jednoprzestrzenne pomieszczenie usługowe, z niezależnym wejściem oraz własną toaletą lub łazienką. Przestrzeń usługową, w zależności od indywidualnych potrzeb, każdy inwestor może podzielić na mniejsze pokoje lub pozostawić otwartą. Zwracamy także uwagę, iż w wielu projektach domów jednorodzinnych można, w ramach indywidualnej adaptacji, wygospodarować część usługową, np. zmieniając przeznaczenie garażu. Warto także zapoznać się z projektami budynków mieszkalno-usługowych.
By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: [email protected], rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie