+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo
ulubione 0

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Technologia

Ściany

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość od

 m

Szerokość do

 m

Głębokość od

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów z dachem płaskim

z

16

Liczba projektów: 463

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

16

Projekty domów z dachem płaskim

Marzysz o domu nowoczesnym i niebanalnym? Oferta projektów Muratora domów z dachem płaskim z pewnością Cię zainteresuje. Prostota i oryginalność wyglądu nie jest jedyną zaletą tych domów. Pozytywów jest o wiele więcej, co z przyjemnością poniżej zaprezentujemy. Nowoczesne domy z płaskim dachem i dużymi przeszkleniami są obecnie synonimem współczesnej architektury. Budynki z tej kategorii nie tylko prezentują się znakomicie, ale także z lekkością odnajdują się w niemalże każdej lokalizacji. Elastyczność rozkładu pomieszczeń i ich funkcji sprawia, że są komfortowe w użytkowaniu dla wszystkich domowników.

 

Zdjęcie ilustrujące dom parterowy z płaskim dachemBogata oferta Muratora

W trakcie przeszukiwania Kolekcji Muratora domów z płaskim dachem najważniejsze jest określenie ilości kondygnacji budynku. Dysponujemy domami parterowymi i piętrowymi, zarówno podpiwniczonymi, jak i nie. Dodatkowo zaawansowany sposób wyszukiwania sprawia, że można użyć wielu innych parametrów ustawianych w filtrach na stronie Kolekcji, takich jak obecność garażu w budynku, ilość pokoi na parterze i na piętrze, ilość łazienek. W naszej ofercie znajduje się ponad 200projektów domów z dachem płaskim, więc z pewnością znajdziesz tutaj swoje wymarzone miejsce na ziemi. Bogaty wybór i oryginalne rozwiązania sprawią, że wybierając swój wymarzony dom, możesz kierować się nie tylko funkcjonalnością, ale i fantazją. Jest ona jak najbardziej pożądana, jeżeli mowa o projektach domów z płaskim dachem.

 

Zalety:

Duże zainteresowanie domami z płaskim dachem wynika wielu korzyści, jakie niesie za sobą tego typu inwestycja. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

  • Możliwa do zagospodarowania cała powierzchnia piętra, brak ograniczenia skosami dachu;
  • Dostępność dużych i wygodnych przestrzeni, a co za tym idzie – komfort w aranżacji całego wnętrza;
  • Możliwość zaprojektowania atrakcyjnego tarasu na dachu budynku, a także oryginalnego ogrodu w postaci zielonego dachu, który zaliczyć można do powierzchni biologicznie czynnej działki na etapie projektu domu.;
  • Podczas użytkowania, koniec z uciążliwymi wydatkami, pojawiającymi się w związku z koniecznością naprawy uszkodzonej dachówki;
  • Przyjemne dla oka nowoczesne wykończenia oraz harmonia proporcji, zamiast niepotrzebnego bogactwa detali.

 

Nie zapomnij o przepisach

Domy z płaskim dachem bez problemu wpiszą się w niemal każde otoczenie – to pewne. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji należy sprawdzić warunki zabudowy lub zapisy miejscowego planu zagospodarowania działki, na której będzie realizowany dom z płaskim dachem. Z zapisów dowiesz się między innymi o wymaganym kącie nachylenia połaci dachowych. Jest to bardzo ważny krok przy dopasowaniu parametrów domu do działki i nie można o nim zapominać. Przeanalizuj szczegółowo, co zawiera projekt domu i skorzystaj z fachowej porady architekta adaptującego już na początku inwestycji, aby, Twoja decyzja była pewna i przemyślana.

Aby pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji, z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wspólnymi siłami zamieniamy marzenia w rzeczywistość. Jesteśmy dostępni i czekamy na telefon - 22 59 05 000.