Budynki handlowo-usługowe i gastronomiczne

(100)
Budynek mieszkalno-usługowy UC63
Budynek mieszkalno-usługowy UC69
Budynek mieszkalno-usługowy U15d
-1 200 zł PROMOCJA
Budynek usługowy z częścią mieszkalną (częściowo podpiwniczony) Oppidanus I
Budynek mieszkalno-usługowy
Budynek usługowy U15e
Budynek usługowy U26a
Budynek usługowy U24
Budynek usługowy U19b
Budynek mieszkalno-usługowy UC51a
Budynek usługowy UC67d
Budynek usługowy UC67
Budynek usługowy U15a
Budynek usługowy UC59
Budynek usługowy U14c
Budynek usługowy UC72
Budynek usługowy UC67c
Budynek usługowy U34a
Budynek usługowy z częścią mieszkalną U16
Budynek usługowy (bar, restauracja)
Budynek usługowy UC67b
Budynek usługowy U26
Budynek usługowy U15
Budynek usługowy z częścią mieszkalną UC66
Budynek usługowy
Budynek usługowy z pokojami gościnnymi UC11
-700 zł PROMOCJA
Budynek usługowy (Lapideus I)
Budynek usługowy UC67a
-1 000 zł PROMOCJA
Budynek usługowy (Renovatius I)
Budynek usługowy U15c
1 2 ... 4 »

Budynki handlowo-usługowe i gastronomiczne

Kolekcja budynków handlowo-usługowych i gastronomicznych, to zbiór wszystkich projektów, które mogą pełnić funkcję budynku handlowego, budynku usługowego lub budynku gastronomicznego.

Wspólny mianownik
Budynki handlowo-usługowe i gastronomiczne postanowiliśmy pokazać w jednej kolekcji, ponieważ wiele budynków handlowo-usługowych można, w ramach adaptacji, przystosować do pełnienia funkcji kawiarni czy baru, jak również odwrotnie – wiele budynków gastronomicznych można zaadaptować na budynek handlowy czy budynek usługowy. Jeśli z różnych względów (architektonicznych lub wymiarowych) odpowiada nam jakiś budynek usługowy, w którym chętnie urządzilibyśmy bar czy kawiarnię, możemy zlecić miejscowemu architektowi dostosowanie tego obiektu do pełnienia danej funkcji. Należy jednak pamiętać, że dla kawiarni, barów i restauracji przewidziano konkretne wytyczne, które należy zastosować na etapie adaptacji projektu gotowego. W niektórych projektach jednak, zmiany mogą być na tyle duże, że staną się nieopłacalne, tj. tożsame z wykonaniem projektu indywidualne na zamówienie. W takim przypadku polecamy nasze usługi w tym zakresie, gdyż współpracujemy z wieloma pracowniami, które chętnie wykonają projekt według Państwa wizji i potrzeb.

Na miarę potrzeb i możliwości
W ofercie budynków handlowo-usługowych posiadamy obiekty zawierające jedno pomieszczenie handlowo-usługowe, dwa pomieszczenia handlowo-usługowe lub więcej pomieszczeń handlowo-usługowych. Budynki z kilkoma pomieszczeniami usługowymi cieszą się dość dużym zainteresowaniem. Jest to ekonomiczne i rozwojowe rozwiązanie, dające inwestorowi możliwość prowadzenia własnej działalności, a dodatkowo – możliwość czerpania zysków z wynajęcia pozostałych lokali innym usługodawcom. Jeśli ze względów finansowych lub ograniczeń na działce nie ma możliwości wybudowania większego budynku, proponujemy nieco mniejsze obiekty, w których zaprojektowano dwa lokale usługowe, na dwóch kondygnacjach. W kolekcji projektów handlowo-usługowych i gastronomicznych, znajdziecie tu Państwo również budynki handlowo-usługowe z częścią mieszkalną oraz budynki gastronomiczne z pokojami gościnnymi, jak również projekty świetlic, które w dosyć łatwy sposób można zaadaptować na budynek gastronomiczny, gdyż zazwyczaj przewidziano tu już niewielkie zaplecze kuchenne. Osobom planującym prowadzenie usług i handlu na większą skalę oraz hurtownikom i producentom, proponujemy obiekty dwufunkcyjne, w których zaprojektowano zarówno budynek handlowy, jak i część magazynową lub produkcyjną. Tego typu obiekty znajdziecie Państwo również w naszej Kolekcji magazynów z częścią socjalno-biurową.

Budynki gastronomiczne
Tworząc ofertę budynków gastronomicznych postawiliśmy na różnorodność, dlatego też znajdziecie tu Państwo obiekty małej gastronomii, idealne na bar szybkiej obsługi lub kawiarnię; obiekty nieco większe, z bardziej rozbudowanym zapleczem, idealne na restaurację, jak również duże obiekty – sale bankietowe i domy weselne. W niektórych obiektach gastronomicznych autorzy projektów przewidzieli tzw. zaplecze cateringowe, czyli nie przystosowane do wykonywania posiłków we własnym zakresie, a jedynie – do podgrzewania posiłków dostarczanych przez firmy zajmujące się cateringiem. Część obiektów posiada natomiast pełne zaplecze gastronomiczne, pozwalające na kompleksową obsługę gastronomiczną. W budynkach przeznaczonych na kawiarnie lub puby, gdzie w ogóle nie przewiduje się podawania posiłków, zaplecze może być ograniczone do minimum, aczkolwiek zawsze musi być zgodne z obowiązującymi przepisami.

Wyszukiwarka budynków usługowych
Ponieważ kolekcja budynków handlowo-usługowych i gastronomicznych jest bardzo bogata, proponujemy Państwu skorzystanie z wyszukiwarki zaawansowanej. Możecie tu Państwo określić konkretne parametry poszukiwanego projektu i wyfiltrować te obiekty, które będą najbliżej Państwa potrzeb.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 580, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.