Projekty domów parterowych

(1763)

FILTRY:

WYCZYŚĆ
Powierzchnia
Użytkowa

od

do

m2

Zabudowy

od

do

m2

Kondygnacje
Garaż / wiata
Liczba stanowisk w garażu
Liczba stanowisk pod wiatą
Pomieszczenia
Liczba pokoi z salonem
Razem
Parter
Piętro
Poddasze
Liczba łazienek i wc
Liczba garderób
Wymiary
Wymiary budynku ?

front

od

do

m

bok

od

do

m

Dach
Kształt dachu
Kąt nachylenia dachu

od

do

(°)

Wysokość do okapu ?

od

do

m

Bryła
Technologia
Sposób ogrzewania
Wysokość w kalenicy ?

od

do

m

POKAŻ PROJEKTY
-400 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant X
Miarodajny
-500 zł PROMOCJA
Zorba VII
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty - wariant III
-300 zł PROMOCJA
Klara II bez garażu [B]
Miarodajny - wariant VI
Miarodajny - wariant IX
-500 zł PROMOCJA
Ricardo Lift II
Przejrzysty
-400 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant II
Południe na łące - wariant III
Czterolistna koniczyna
-752 zł PROMOCJA
Sensowny 4
-500 zł PROMOCJA
Roberto
-500 zł PROMOCJA
Remik
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-400 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant XIV
-500 zł PROMOCJA
Ricardo XI
Przejrzysty - wariant II
-680 zł PROMOCJA
Mini 1 G1
-500 zł PROMOCJA
Zorba IV
-500 zł PROMOCJA
Wygodny
Miarodajny - wariant XXI
-966 zł PROMOCJA
Rózia G1 ENERGO PLUS
-430 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-36
-500 zł PROMOCJA
Aurora Maxi II SZ
-500 zł PROMOCJA
Sfinks VI
Miarodajny - wariant VII
Miarodajny - wersja 1
1 2 ... 59 »

Domy parterowe

W ofercie projektów MURATORA, wysoką pozycję zajmują gotowe projekty domów parterowych. Zainteresowanie tą kategorią cieszy się dużą popularnością, dlatego intensywnie ją poszerzamy. Dom parterowy wiąże się z nieuciążliwą komunikacją, komfortem i wygodą. W ofercie posiadamy zarówno małe, jak i średnie domy parterowe, jak również – duże, rozłożyste wille. W zależności od zasobności portfela i posiadanej działki można wybrać odpowiedni dla siebie projekt domu parterowego. Zależy nam, aby Wasze plany zmieniały się we wspaniałą rzeczywistość, dlatego, jeśli szukacie projekty domów na miarę własnych potrzeb, zachęcamy do zapoznania się z ofertą MURATORA.


Przykładowy projekt domu parterowego z wieloma przeszkleniamiDomy parterowe mają liczną grupę swoich zagorzałych zwolenników. Na takie domy – z racji ułatwionej komunikacji między pomieszczeniami – najczęściej decydują się:

Oraz wszyscy ci, którzy kochają domy parterowe bez wyraźnego powodu.

 

Różne oblicza domów parterowych

Projekty domów parterowych w Kolekcji MURATORA mają wiele „twarzy”. Na różnorodność oferty wpływa metraż (od 22 do 330 m2), architektoniczny styl oraz funkcjonalność. Klienci zainteresowane naszą ofertą domów parterowych mogą skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej i uwzględnić dodatkowe kryteria wyboru, takie jak kształt dachu, liczba sypialni czy garaż. Dzięki temu łatwiej znajdą projekt domu skrojony na miarę własnych potrzeb. W Kolekcji projektów domów parterowych można wyodrębnić domy rekreacyjne — do letniego użytkowania oraz domy całoroczne, do realizacji na działkach budowlanych i użytkowania przez cały rok. Istnieje także ciekawe rozwiązanie dla osób myślących przyszłościowo. Są to domy parterowe z możliwością adaptacji poddasza oraz domy etapowe. Zaprojektowanie stropu i wygenerowanie przestrzeni na wyższej kondygnacji, daje możliwość adaptacji poddasza na cele użytkowe. Może to nastąpić na każdym etapie budowy, jak również po wybudowaniu domu.

 

Integracja domowników i kontakt z naturą

Rozplanowanie pomieszczeń na jednym poziomie, bez wątpienia zbliża do siebie wszystkich domowników. W domach parterowych członkowie rodziny mają ułatwiony dostęp do wszystkich pomieszczeń, jak i do siebie nawzajem. Jednokondygnacyjny układ sprzyja więc integracji, a jednocześnie zapewnia łatwą komunikację z dworem. Każda sypialnia może dysponować własnym wyjściem na taras, co w letnie i słoneczne dni będzie dużym atutem. Ogród „na wyciągnięcie ręki” bez wątpienia pozytywnie wpłynie na komfort psychiczny i poczucie trwałego kontaktu z naturą. Bliskość rodziny, bliskość otaczającej przyrody, praktyczna komunikacja – to w skrócie idealny dom parterowy. Pomyśl, czy nie warto rozważyć takiego wyboru? Jeśli masz wątpliwości i potrzebujesz zasięgnąć porady – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Dom parterowy, a działka

Domy parterowe wiążą się zazwyczaj z posiadaniem odpowiednio dużej działki, gdyż strefę dzienną i nocną musimy zrealizować na jednej kondygnacji. Ponadto, należy zapewnić właściwe odległości od granicy, łatwość wjazdu do ewentualnego garażu i swobodę w procesie zagospodarowania ogrodu. To wszystko powoduje, iż na etapie wyboru projektu należy „mierzyć siły na zamiary” i dokładnie zweryfikować czy nasz wymarzony parterowy dom uda się zrealizować na posiadanym terenie. Nie można się jednak łatwo zniechęcać, gdyż dysponujemy również projektami domów parterowych przystosowanymi do realizacji na działkach małych i wąskich. Dzięki odpowiednim wymiarom i układowi bryły domu może się udać! Nasza wyszukiwarka zaawansowana pozwala na wpisanie wymiarów działki i dobranie do tych wymiarów wszystkich, pasujących projektów domów parterowych. Warto skorzystać z tej możliwości!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zadzwońcie pod numer – 22 59 05 000 – a nasi architekci odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i pomogą w znalezieniu odpowiedniego projektu

 

Zobacz także inne nasze kolekcje:

Domy za 200 tys.

Domy do 100 m2

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.