+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo
ulubione 0
REKLAMA
REKLAMA

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

Minimalna powierzchnia użytkowa (m²)

 m2

do:

Maksymalna powierzchnia użytkowa (m²)

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

Minimalna powierzchnia zabudowy (m²)

 m2

do:

Maksymalna powierzchnia zabudowy (m²)

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

Brak miejsca postojowego

1

1 miejsce postojowe

2

2 miejsca postojowe

2+

2 i więcej miejsc postojowych

Dach

Kąt dachu

od:

Minimalny kąt dachu

°

do:

Maksymalny kąt dachu

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

1-2 pokoje

3

3 pokoje

4

4 pokoje

5

5 pokoi

6

6 pokoi

6+

6 i więcej pokoi

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

1 łazienka/wc

2

2 łazienki/wc

3

3 łazienki/wc

3+

3 i więcej łazienek/wc

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Technologia

Ściany

Ogrzewanie/instalacje

Źródło ciepła (podstawowe)

Więcej +5

Źródło ciepła (alternatywne)

Więcej +5

Dodatkowe instalacje

Wentylacja

Sposób ogrzewania

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

Szerokość działki

 m

Głębokość (G)

Głębokość działki

 m

Wymiary budynku

Szerokość od

Minimalna szerokość działki

 m

Szerokość do

Maksymalna szerokość działki

 m

Głębokość od

Minimalna głębokość działki

 m

Głębokość do

Maksymalna głębokość działki

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

Minimalna wysokość budynku

 m

do:

Maksymalna wysokość budynku

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów parterowych bez garażu

Liczba projektów: 1388

Projekty domów parterowych bez garażu to doskonała propozycja dla osób, które planują wznieść niezależny wolnostojący budynek garażowy lub też zamierzają parkować pod wiatą albo pod gołym niebem (przynajmniej czasowo), a w domu chcą mieć tylko funkcję mieszkalną. Budynki takie wyróżnia elegancka, kompaktowa forma oraz ciekawa stylistyka, którą łatwo dopasujesz do własnych preferencji. W ofercie posiadamy domy parterowe bez garażu o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Bogata oferta pozwala wybrać dom dopasowany do wielkości działki oraz potrzeb przyszłych mieszkańców. W takim obiekcie wszystkie pomieszczenia zlokalizowano na jednej kondygnacji, co pomaga wyeliminować ewentualne bariery komunikacyjne. Z tego względu projekt domu parterowego bez garażu będzie świetnym wyborem dla rodzin z dziećmi oraz opiekujących się seniorami. Podoba Ci się futurystyczna kostka ze stropodachem? A może marzysz o drewnianym dworku w staropolskim stylu? Bez względu na swój wygląd, każdy dom parterowy bez garażu zagwarantuje Ci maksimum wygody, będąc doskonałym świadectwem Twojego dobrego gustu. Nie musisz przy tym obawiać się, że zabraknie Ci miejsca do przechowywania. Nasze budynki mogą bowiem posiadać piwnice i strychy, spiżarnie czy dodatkowe pomieszczenia gospodarcze, które korzystnie wpływają na ich ogólną funkcjonalność.
REKLAMA
REKLAMA

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
REKLAMA
next page
Następna strona

Projekty domów parterowych bez garażu

Dlaczego warto wybrać projekt domu bez garażu?

Projekty domów bez garażu są korzystne z uwagi na niewielkie działki, ograniczony budżet i warunki Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Umożliwiają niższe orientacyjne koszty budowy i eksploatacji, oraz mniejszą powierzchnię zabudowy, co daje swobodę zagospodarowania przestrzeni. To też rozwiązanie dla domów parterowych i energooszczędnych.

Oszczędność na budowie i w trakcie użytkowania

Projekty domów bez garażu to również niższe koszty budowy i eksploatacji. Rezygnacja z garażu zmniejsza kubaturę do ogrzania, eliminując dodatkowe wydatki. Domy o prostej bryle są ekonomiczne w realizacji i użytkowaniu, co przekłada się na oszczędności.

Alternatywy dla garażu w bryle budynku

Alternatywą dla garażu w bryle są wiaty garażowe lub wolnostojące budynki. Wiata to lekka, niedroga konstrukcja, chroniąca samochód, dobra na wąskie działki. Garaż wolnostojący pozwala na elastyczne dopasowanie wielkości i funkcji, np. warsztatu. Umożliwia też późniejszą rozbudowę.

Jakie projekty domów bez garażu oferujemy?

Oferujemy zróżnicowane projekty domów bez garażu - od małych do 50 m2 po większe nawet do 160 m2, parterowe, z poddaszem użytkowym lub piwnicą. Style obejmują nowoczesne, tradycyjne, dworkowe i minimalistyczne. Dostępne są także projekty energooszczędne, pasywne oraz te z prostą bryłą, często dostosowane do wąskich działek.

Jak zagospodarować przestrzeń na działce?

Przestrzeń wokół domu bez garażu można wykorzystać na rekreację lub sport. W przyszłości można postawić wolnostojący garaż lub wiatę. Dla wąskich działek polecane są domy z poddaszem użytkowym, zwiększającym powierzchnię. Projekty z piwnicą oferują miejsce na narzędzia, a z kotłownią – na piec i opał.