+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość do

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów z dużym, zadaszonym tarasem

z

40

Liczba projektów: 1152

Projekty domów z dużym zadaszonym tarasem to idealna propozycja dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu lub delektować się – przy porannej kawie – ładnym widokiem i otaczającym ogrodem. Charakteryzują się funkcjonalnym układem wnętrza, oferującym doskonały komfort każdej większej i mniejszej rodzinie. Z ich częścią dzienną oraz kuchnią sąsiaduje okazały taras o regularnym kształcie, w dużej części zadaszony, dzięki czemu jest skutecznie chroniony przed deszczem. Takie rozwiązanie umożliwia relaks na zewnątrz zarówno w słoneczne, jak i mniej pogodne dni. Na tarasie bez problemu urządzisz przyjęcie dla gości, gdyż zmieści się na nim wygodny stół dla minimum czterech osób. Usytuowanie zadaszonego tarasu – w pobliżu części dziennej i/lub kuchni – oraz jego kształt sprawiają, iż stanowi przedłużenie części dziennej i skutecznie powiększa przestrzeń domu. W naszej ofercie znajdziesz wymarzony projekt domu z dużym zadaszonym tarasem, który pozwoli Ci rozpocząć przygodę z budową. Przygotowaliśmy gotowe plany architektoniczne obiektów o powierzchni już od nieco ponad 20 m2, umożliwiające wzniesienie przytulnego i funkcjonalnego domu letniskowego. Z myślą o rodzinach z dziećmi w Kolekcji umieściliśmy także budynki o popularnej wielkości 100-150 m2, wyposażone w kilka prywatnych sypialni i komfortową strefę wspólną. W tych domach nie brakuje również takich istotnych pomieszczeń jak garaż, pralnia, czy garderoba. W sprzedaży posiadamy również projekty kilkusetmetrowych rezydencji w klasycznym lub nowoczesnym stylu, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających inwestorów. Jeżeli więc interesuje Cię dom z zadaszonym tarasem – nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

40

Projekty domów z dużym, zadaszonym tarasem