+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo
ulubione 0

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Technologia

Ściany

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość od

 m

Szerokość do

 m

Głębokość od

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów z dachem dwuspadowym

z

163

Liczba projektów: 4701

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

163

Projekty domów z dachem dwuspadowym

Domy z dachem dwuspadowym to jedna z najczęściej odwiedzanych Kolekcji. Dzieje się tak za sprawą architektonicznego trendu, stawiającego na proste i ekonomiczne rozwiązania. Każdy inwestor marzy o domu estetycznym, funkcjonalnym i ekonomicznym — właśnie te cechy można znaleźć w tej bogatej Kolekcji. Setki projektów w architekturze tradycyjnej i nowoczesnej, małe i duże, parterowe i z poddaszem — połączył jeden wspólny mianownik, którym jest dwuspadowy dach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Z myślą o budżecie i czasie budowy

Projekty domów z dachem dwuspadowym charakteryzują się prostą i zwartą bryłą. Nieskomplikowana konstrukcja całego budynku powoduje, iż jego koszty budowy są przyjazne dla kieszeni, a realizacja jest szybsza i mniej narażona na błędy wykonawcze. Jeśli więc dysponujecie niewielkim budżetem, warto skupić się na projekcie domu z dachem dwuspadowym, co w skali całej inwestycji na pewno przyniesie wymierne oszczędności. Zdarza się, że Inwestorzy mają bardzo mało czasu, aby zrealizować budowę, gdyż np. muszą opuścić wynajmowane mieszkanie w określonym terminie. W takich przypadkach również warto skupić się na wyborze prostego budynku, przykrytego dwuspadowym dachem. Należy też zauważyć, że taki wybór wcale nie musi kolidować z estetyką. Za sprawą ciekawych detali wykończeniowych, każdy dom z dwuspadowym dachem może być interesujący i niebanalny.

 

Domy z dachem dwuspadowym - zalety

Łatwość i szybkość w realizacji to nie jedyne korzyści wynikające z posiadania domu z dachem dwuspadowym. Ku uciesze naszych klientów, plusów jest o wiele więcej:

  • Różnorodność oferty pod względem stylu — architektura tradycyjna, z nutą nowoczesności, nowoczesne stodoły;
  • Brak problemów z zaleganiem śniegu. Dach dwuspadowy wymusza samoczynne osuwanie się wszelkich opadów;
  • Minimalizm i subtelny design, który pod względem wizualnym spełni oczekiwania zdecydowanej większości klientów;
  • Duża swoboda w procesie aranżacji parteru, jak i poddasza;
  • Możliwość bliźniaczenia oraz szeregowania
  • Idealny dach do zastosowania paneli fotowoltaicznych

 

Wybór, na który warto się zdecydować

Argumentów przemawiających za wybraniem projektu domu z dachem dwuspadowym jest, jak widać, bardzo wiele. Budynki z dwuspadowym dachem są na tyle uniwersalne, że idealnie wpiszą się w każde otoczenie i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Za sprawą prostej, geometrycznej bryły, są niezwykle komfortowe w użytkowaniu i przyjazne w aranżacji. Poddasze zapewnia odpowiednią, użytkową przestrzeń i właściwe doświetlenie — nie tylko poprzez dachowe okna, ale przede wszystkim, dzięki możliwości przeszklenia ścian szczytowych. Detale wykończeniowe można dostosować do indywidualnych gustów Klienta i nadać bryle określony, preferowany styl. Domy z dwuspadowym dachem zadowolą więc, zarówno miłośników tradycyjnej architektury, jak i tych, którzy preferują innowacyjne, nowoczesne trendy. Proste połacie dachu o właściwym kącie nachylenia, będą idealne do zastosowania paneli fotowoltaicznych, które zmniejszą koszty eksploatacyjne, a dodatkowo — pozytywnie wpłyną na ochronę środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z projektami Muratora! Być może właśnie w tej Kolekcji znajdźcie dom z dwuspadowym dachem, który idealnie wpisze się w Wasze potrzeby. Nasi Doradcy są gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania oraz wybrać idealny projekt domu. Jesteśmy dla Was! - tel. 22 59 05 000.