Najpopularniejsze kolekcje
Domy z realizacjami
Domy z panoramą 360
Domy z możliwością adaptacji poddasza
Domy małe i tanie
Domy etapowe
Domy z aranżacją wnętrz
Domy z poddaszem użytkowym
Domy parterowe
Domy na wąską działkę
Domy bliźniacze, dwurodzinne lub z usługą
Domy z wejściem od południa
Domy tradycyjne i dworki
_lewy
_srodek
_prawy

Kolekcja Projektów Gotowych Muratora 

Tworzona już od 23 lat Kolekcja Projektów Gotowych idealnie wpasowuje się w wydawniczą działalność MURATORA dotyczącą pomagania wszystkim, którzy myślą i marzą o domu na miarę swoich potrzeb i możliwości. W 1998 r. rozpoczęliśmy od projektów domów – zwracając przede wszystkim uwagę na ich funkcjonalność oraz dobrą architekturę. Dobierając projekty do Kolekcji wykorzystujemy ponad 30-letnie doświadczenie Muratora, a także aktualną wiedzę wynikającą z licznych kontaktów z Inwestorami. Obecnie Kolekcja Muratora to nie tylko projekty domów, ale także budynki usługowe i mieszkalno-usługowe (sklepy, obiekty gastronomiczne, budynki handlowo-usługowe, pensjonaty, zajazdy, przedszkola, świetlice, warsztaty), budynki agroturystyczne, garaże, budynki garażowo-magazynowe i magazyny, budynki gospodarcze oraz budynki rolnicze (stodoły, budynki inwentarsko-gospodarcze, obory, chlewnie, tuczarnie, kurniki, stajnie, płyty obornikowe).

Projekty powstają w Pracowni Projektowej MURATORA oraz są efektem współpracy z ponad 70 architektami z całej Polski, tak więc różnorodność dotyczy nie tylko typów projektów, ale takżearchitektury, detali oraz charakterystycznych elementów rozwiązań funkcjonalnych, gdyż każdy Twórca wprowadza do Kolekcji swój indywidualny styl. Priorytetową zasadą we wszelakich działaniach MURATORA jest jakość, dotycząca także projektów gotowych, które są weryfikowane i sprawdzane przez niezależnych specjalistów różnych branż. Niewątpliwie duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna oraz wysoka jakość dokumentacji to nasze atuty.

Co roku wprowadzamy kilkadziesiąt różnorodnych NOWOŚCI, w których odzwierciedlamy aktualne potrzeby, gusty i oczekiwania Inwestorów. U nas możesz nie tylko kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów (architekta i kosztorysanta , doradcy kredytowego). Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie. Dzisiaj możemy być dumni, że ponad 160 tysiącom osób – nie tylko w Polsce, ale i za granicą – pomogliśmy w wyborze projektu i spełnieniu marzeń o własnym miejscu na ziemi. 

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie odpowiednie oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: aranżacje wnętrz, orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Eksperci Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI.
Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.

Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Więcej

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.