Jakie są plusy i minusy projektu na indywidualne zamówienie?

Opublikowano:

Wizualizacja projektu domu pośród drzew

 

Oprócz projektów gotowych wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie klientów z uwzględnieniem wielu specyficznych warunków. Niestraszne są nam nietypowe wymiary działek lub konieczne do spełnienia wytyczne urbanistyczne. Lubimy wyzwania i z wielką przyjemnością sprostamy kolejnym, rzuconym przez Was.

 

Mimo bogatej oferty projektów gotowych na stronie MURATORA zdarzają się sytuacje, że klienci nie mogą znaleźć wymarzonej dla nich propozycji. Wtedy absolutnie nie przekreślamy ich marzeń – szukamy innej drogi do osiągnięcia celu. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz niezawodni specjaliści umożliwiają stworzenie projektu, dopasowanego w każdym aspekcie do wszystkich indywidualnych potrzeb rodziny.

 

Zobacz także:

 

Dlaczego projekt indywidualny?

Decydując się na projekt indywidualny macie zapewnione:

  • perfekcyjne dopasowanie do Waszych potrzeb i oczekiwań
  • oryginalność obiektu
  • odpowiednie zagospodarowanie każdego metra kwadratowego
  • efektywność w połączeniu z efektownością
  • rozwiązania idealnie dobrane do lokalnych warunków

 

Projekty indywidualne – czas realizacji i koszty

Projekty na indywidualne zamówienie posiadają wiele zalet, zachęcających do skorzystania z takiej oferty. Nie można jednak popadać w hurraoptymizm – istnieją kwestie mniej korzystne dla klientów, na które trzeba być przygotowanym. Bez wątpienia jedną z nich jest czasochłonność. Projekt tego typu nie jest przedsięwzięciem kilkudniowym. Jeżeli zdecydujecie się na projekt indywidualny, musicie mieć świadomość, że potrzeba cierpliwości do jego zrealizowania. Czy warto? Bez wątpienia! Efekty naszej pracy są tak zadowalające, że opłaca się na nie dłużej poczekać.

 

Kolejną ważną kwestią jest cena projektu indywidualnego. Jest ona uzależniona od wielu czynników, między innymi od wielkości domu, charakterystyki, czy nawet regionu kraju. W niektórych przypadkach koszt projektu jest przeliczany na metr kwadratowy. Wszystko to jest do osobnego ustalenia, więc najlepiej po prostu skontaktować się bezpośrednio z nami. Po rozmowie wszystko już będzie jasne i będziemy mogli przystąpić do działania.

 

Przykładowy projekt nowoczesnego domu typu stodoła

Dla potrzeb komunikacyjnych udostępniamy Wam drogę mailową - projekty@murator.com.pl - lub telefoniczną – 22 59 05 000. Istnieje również możliwość przyjścia do naszego biura w Warszawie na ulicy Dęblińskiej 6. Zapraszamy do nas w dni robocze w godzinach 09.00-18.00. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym możliwe jest spotkanie w innych godzinach. Czekamy na Was!

 

Projekty indywidualne – ale jakich obiektów?

Wykonujemy projekty indywidualne:

  • projekty domów mieszkalnych
  • obiektów agroturystycznych
  • garaży i budynków gospodarczych
  • budynków garażowo-magazynowych i magazynów
  • obiektów rolniczych

Każdy projekt opracowywany jest w standardzie Murator PROJEKTY w zakresie rozwiązań architektonicznych, konstrukcyjnych i instalacyjnych, oczywiście w zgodzie z aktualnymi normami i przepisami. Zarówno czas realizacji, jak i koszt określane są indywidualnie w zależności od wielkości obiektu, jego funkcji oraz wybranych rozwiązań.

 

Co powinny zawierać projekty indywidualne?

Komplet naszej dokumentacji powinien zawierać: projekt budowlany, projekt konstrukcyjny, projekt instalacji sanitarnych, projekt instalacji elektrycznej oraz ślepy kosztorys. Jeżeli zdecydujecie się na współpracę z nami, macie zagwarantowany z naszej strony pełen profesjonalizm oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
22 59 05 000
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.