Wybierz kolekcję projektów garaży

Projekty garaży to – obok planów domów jednorodzinnych – najczęściej kupowana przez inwestorów dokumentacja architektoniczna. Garaże są bowiem niezwykle funkcjonalnymi obiektami, umożliwiającymi bezpieczne przechowywanie pojazdów i maszyn, akcesoriów ogrodniczych oraz wielu niezbędnych przedmiotów. Dostępne w tej kategorii nowoczesne garaże cechują się klasyczną lub modernistyczną bryłą, którą możesz łatwo dopasować do wyglądu budynku mieszkalnego. Posiadają one jedno, dwa lub wiele stanowisk, jak również dodatkową wiatę z miejscem parkingowym. W sprzedaży dostępne są projekty garaży z funkcją rekreacyjną (miejscem na grill), częścią mieszkalną lub poddaszem. Być może zaciekawią Cię propozycje ze strefą gospodarczą, umożliwiającą wszechstronne wykorzystanie takiego obiektu. W katalogu nie zabrakło także garaży z możliwością dobudowy, które wzniesiesz, w wygodny sposób łącząc je z posiadanym budynkiem mieszkalnym. Szukasz projektu, który zaspokoi Twoje wymagania oraz wyczucie estetyki? Zapoznaj się z poniższą kategorią garaży.

rozwiń
Garaże jednostanowiskowe
Garaże dwustanowiskowe
Garaże wielostanowiskowe
Garaże z funkcją mieszkalną lub poddaszem
Garaże z częścią gospodarczą
Garaże z wiatą garażową
Garaże nowoczesne lub z płaskim dachem
Garaże z możliwością dobudowy
Garaże z funkcją rekreacyjną
Wszystkie garaże

Garaże

Wybranie właściwego garażu to naprawdę ważna decyzja. Garaże z kolekcji MURATORA mogą okazać się doskonałym dopełnieniem Waszego domu, gdyż ich funkcjonalność znacznie wybiega poza podstawowe (garażowe) założenia. Nie bagatelizujcie więc tej kwestii – pozwólcie nam wybrać projekt, który idealnie wpisze się w Wasze potrzeby.

Projekty garaży z kolekcji MURATORA stanowią ciekawą propozycję dla inwestorów, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania z jednoczesnym uwzględnieniem odpowiednich cech wizualnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Ponad dwieście projektów garaży czeka na Was!

 

Funkcjonalność budynku — warto ją przemyśleć

Przykładowy projekt garażu dwustanowiskowegoDostępnych projektów garaży na naszej stronie jest tak wiele, że bez wątpienia znajduje się wśród nich — ten jeden, wymarzony, idealny. Zanim jednak dokonacie wyboru garażu, warto zadać sobie pytanie dotyczące jego założeń funkcjonalnych. Ile stanowisk powinno być w garażu? - pomyślcie przyszłościowo. Być może na tą chwilę dysponujecie jednym autem, ale czy na pewno tak będzie zawsze? Czy w Waszym domu brakuje pomieszczenia gospodarczego na sprzęt grillowy i narzędzia ogrodnicze? Jeśli tak, zaplanujcie je w budynku garażowym. Wasz dom jest niewielki, a latem często przyjeżdżają goście, których nie ma gdzie przenocować? Nic prostszego. Wybierzcie garaż z pokojami gościnnymi na poddaszu. Nasze garaże są na tyle uniwersalne, że chętnie stawimy czoła wszystkim Waszym potrzebom. Różnorodna funkcjonalność to nie wszystko. Możecie też wybrać garaż o pasującej do Waszego domu architekturze, liczbie połaci dachowych i odpowiedniej stylistyce (tradycyjnej lub nowoczesnej).

Aby usprawnić Wasze poszukiwania, w Kolekcji projektów garaży wyodrębniliśmy pomocne kategorie:

 

Spokój, komfort i bezpieczeństwo

Samochód to zazwyczaj spora inwestycja – warto więc w pełni o niego zadbać, żeby służył Wam jak najlepiej i jak najdłużej. Garaże z naszej oferty uchronią Wasze pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, korozją oraz szkodliwą działalnością wandali. Zimą, kiedy inni będą uporczywie skrobać szron z zamarzniętych szyb, a uruchomiony na mrozie silnik będzie brzmiał jak traktor — Wy, beztrosko wyjedziecie z garażu, nie tracąc czasu na te przykre zabiegi. Latem, kiedy gorące promienie słońca rozgrzewają karoserię i wnętrze do “czerwoności”, Wasze autko będzie w chłodnym garażu, a Wy — po wejściu do środka zostaniecie przywitani przyjazną temperaturą. Kiedy pogoda sypnie gradem wielkości kurzych jajek i auto sąsiada będzie wymagać gruntownej naprawy, Wasz samochód pozostanie bezpieczny, a Wasz portfel nienarażony na zmianę objętości. Czy warto więc zainwestować w garaż? Odpowiedzcie sobie sami.

 

 

Projekty naszego autorstwa i nie tylko

Setki projektów na naszej stronie są efektem działalności Pracowni Projektowej Muratora, ale także współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna oraz wysoka jakość dokumentacji musi przekonać Was do skorzystania z naszej usługi.

Macie problem z wyborem odpowiedniego projektu garażu? Skontaktujcie się z nami. Wystarczy tylko jeden telefon - 22 59 05 000 – a odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i pomożemy znaleźć idealny projekt.

Zobacz także:

 

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
22 59 05 000
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.