Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów energooszczędnych

(103)
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Gładki (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Poznany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-19
Nieporównywalny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-18
Dom oszczędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-40
Codzienny - wariant VI  (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przystępny - wariant II (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Innowacyjny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Wykadrowany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-33
Pod tęczą - wariant II (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Attykowy (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-13 EN
Energetyczny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-26 wariant 4
Oznaczony (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Ze świetlikami - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Niezbędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-29
Efektywny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Nieszablonowy (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Ze świetlikami (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Klimatyczny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Ustawny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Codzienny - wariant VII (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Oznaczony - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
1 2 ... 4 »

Projekty domów energooszczędnych

Projekty domów energooszczędnych są bardzo pożądane, ze względu na świadomość, że największym wydatkiem, jaki będziemy ponosić na eksploatacje domu, jest koszt ogrzewania. Trzeba tu podkreślić, że projekt domu to wiele powiązanych elementów, tak więc najlepiej gdy stanowi całość przemyślaną od początku do końca, na przykład: usytuowanie na działce, rodzaj i jakość materiałów, wentylacja, zapotrzebowanie na ciepło, zużycie energii.

W naszej Kolekcji domów energooszczędnych znalazły się domy ciepłe, w których zastosowane rozwiązania technologiczne oraz materiały zapewniają ograniczone straty energii. W Kolekcji są domy w których oprócz zwiększonej izolacyjności cieplnej – zaprojektowano także wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Dla kogo projekt domu energooszczędnego?
Projektu domu energooszczędnego będzie szukał Inwestor któremu zależy na długotrwałej oszczędności jak i nie obca mu jest ochrona środowiska. Różnorodność projektów domów energooszczędnych jest tak duża, że projekt dla siebie znajdzie zarówno duża wielopokoleniowa rodzina, młode małżeństwo jak i singiel. Wśród projektów są projekty domów energooszczędnych z garażem jedno lub dwustanowiskowym, projekty domów energooszczędnych bez garażu, projekty domów jednorodzinnych, a także projektu budynków energooszczędnych do zabudowy bliźniaczej lub z możliwością zbliźniaczenia.
Inwestorzy którzy zdecydują się na projekt domu bez garażu,  moga wybrać projekt garażu wolno stojącego dopasowanego do architektury domu i do własnych potrzeb.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA