+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo
ulubione 0
REKLAMA
REKLAMA

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

Minimalna powierzchnia użytkowa (m²)

 m2

do:

Maksymalna powierzchnia użytkowa (m²)

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

Minimalna powierzchnia zabudowy (m²)

 m2

do:

Maksymalna powierzchnia zabudowy (m²)

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

Brak miejsca postojowego

1

1 miejsce postojowe

2

2 miejsca postojowe

2+

2 i więcej miejsc postojowych

Dach

Kąt dachu

od:

Minimalny kąt dachu

°

do:

Maksymalny kąt dachu

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

1-2 pokoje

3

3 pokoje

4

4 pokoje

5

5 pokoi

6

6 pokoi

6+

6 i więcej pokoi

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

1 łazienka/wc

2

2 łazienki/wc

3

3 łazienki/wc

3+

3 i więcej łazienek/wc

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Technologia

Ściany

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

Szerokość działki

 m

Głębokość (G)

Głębokość działki

 m

Wymiary budynku

Szerokość od

Minimalna szerokość działki

 m

Szerokość do

Maksymalna szerokość działki

 m

Głębokość od

Minimalna głębokość działki

 m

Głębokość do

Maksymalna głębokość działki

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

Minimalna wysokość budynku

 m

do:

Maksymalna wysokość budynku

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty bliźniaków

Liczba projektów: 272

Jeżeli chcesz wznieść budynek mieszkalny dla dwóch rodzin – postaw na dom bliźniak lub dom jednorodzinny dwulokalowy. To rozwiązanie wprost stworzone dla osób, które chcą mieszkać po sąsiedzku ze swoim rodzeństwem lub rodzicami. Warto wziąć je pod uwagę także w chwili, gdy planujesz przeznaczyć połowę domu pod wynajem. W kolekcji posiadamy domy bliźniaki o odmiennej stylistyce oraz metrażu. Znajdziesz tu typowy projekt bliźniaka, jak również projekt domu wolnostojącego z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi, dla dwóch rodzin. Zależnie od swoich potrzeb czy wymagań zawartych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, możesz zdecydować się na obiekt parterowy, z poddaszem użytkowym lub piętrowy, pokryty płaskim, dwu- lub wielospadowym dachem. W ofercie umieściliśmy propozycje, które poza częścią mieszkalną mają również takie pomieszczenia jak spiżarnia, garaż czy piwnica – poprawiające ogólną funkcjonalność domu. Projektanci zadbali przy tym o energooszczędność nowo powstających budynków. Uwzględnili w dokumentacji solidną warstwę izolacji termicznej, możliwość zastosowania pompy ciepła i fotowoltaiki czy też wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją domów – bliźniaków.
REKLAMA
REKLAMA

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
REKLAMA
next page
Następna strona

Projekty bliźniaków

Projekty domów bliźniaczych

Malejąca liczba kształtnych działek w ciekawej krajobrazowo i atrakcyjnej komunikacyjnie lokalizacji oraz wysoka cena takich działek, to jedne z istotniejszych powodów dla których Inwestorzy decydują się na budowę bliźniaka. Kolejny, nie mniej ważny powód, to względy rodzinne i potrzeba, aby cała wielopokoleniowa rodzina mieszkała razem, blisko siebie. Dom w zabudowie bliźniaczej rozwiązuje te wszystkie problemy. Można go zrealizować na działce o mniejszej powierzchni, a domownicy, zachowując niezależność, przebywają jednocześnie blisko siebie. Nie ma problemu z doglądaniem domu podczas nieobecności domowników (np. wyjazdów wakacyjnych), codzienną opieką nad starszymi rodzicami, czy pomocą w opiece na wnuczkiem. Można także jedną część domu potraktować inwestycyjnie, na wynajem, a mieszkając obok mieć stałą kontrolę i dozór.

Projekty domów dwurodzinnych
Innym także ciekawym rozwiązaniem są projekty domów dwurodzinnych, w których w jednej, spójnej architektoniczne bryle projektant przewidział dwa niezależne mieszkania, najczęściej o różnej powierzchni. Takie rozwiązanie zakłada wydzielenie na parterze odrębnego mieszkania z niezależnym wejściem i jest idealne dla dorastających dzieci, czy seniorów.

Projekty domów bliźniaczych i dla dwóch rodzin w Kolekcji Muratora to szeroka i różnorodna oferta. Znajdują się w niej domy parterowe, domy z poddaszem do adaptacji, domy z poddaszem użytkowym, domy piętrowe i z domy podpiwniczeniem. Projekty domów bliźniaczych i dwurodzinnych, to atrakcyjna oferta dla wszystkich Klientów, którzy szukają domów o atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni wewnętrznej oraz eleganckim wykończeniu. Projekty domów bliźniaczych to także ciekawa propozycja dla deweloperów, którzy mogą realizować zarówno pojedyncze inwestycje, jak i całe osiedla spójne architektonicznie.

Projekty domów z częścią usługową
Dla Inwestorów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i chcą mieszkać oraz pracować w jednym miejscu przygotowaliśmy ofertę domów z częścią usługową. W tych projektach domów, część powierzchni parteru przeznaczono na jednoprzestrzenne pomieszczenie usługowe, z niezależnym wejściem oraz własną toaletą lub łazienką. Przestrzeń usługową, w zależności od indywidualnych potrzeb, każdy inwestor może podzielić na mniejsze pokoje lub pozostawić otwartą. Zwracamy także uwagę, iż w wielu projektach domów jednorodzinnych można, w ramach indywidualnej adaptacji, wygospodarować część usługową, np. zmieniając przeznaczenie garażu. Warto także zapoznać się z projektami budynków mieszkalno-usługowych.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: [email protected], rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie