+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość do

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów 4 pokojowych

z

90

Liczba projektów: 2594

Projekt domu 4 pokoje to rozwiązanie najchętniej wybierane przez inwestorów planujących wzniesienie komfortowego i niedrogiego w utrzymaniu budynku. Domy 4 pokojowe posiadają optymalny metraż, który zaspokaja potrzeby standardowej rodziny 2+2 lub wymagającej pary. Takie obiekty mieszkalne wyróżniają się prostą lub bardziej skomplikowaną bryłą oraz zróżnicowaną stylistyką, trafiając w odmienne gusta przyszłych mieszkańców. Wyposażone w kilka sypialni i strefę wspólną, zapewniają niezbędną prywatność poszczególnym domownikom, a zarazem sprzyjają zacieśnianiu więzi rodzinnych. Dzięki dodatkowym pomieszczeniom – takim jak garaż czy piwnica – cechują się także doskonałą funkcjonalnością. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą kolekcją projektów domów 4-pokojowych.

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

90

Projekty domów 4 pokojowych

Projekty domów 4-pokojowych - prawidłowo przewidziana i zaplanowana liczba potrzebnych pokoi to klucz do przyjemnego użytkowania domu przez całą rodzinę. Jeżeli szukacie 4-pokojowego domu, to ta kategoria jest stworzona dla Was i w niej na pewno znajdziecie wymarzony projekt.

Musicie przygotować się na to, że wybór nie będzie łatwy – oferta Muratora jest bogata i różnorodna. Analiza i planowanie to procesy obowiązkowe, jeżeli chcecie wybrać ten jeden, właściwy projekt. Z chęcią Wam w tym pomożemy i spełnimy Wasze marzenie o idealnym dachu nad głową. Zapraszam do współpracy!


Zdjęcie domu 4 pokojowego z poddaszem użytkowymPokoje i ich zastosowanie

Projekty domów 4-pokojowych cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na komfortowy układ funkcjonalny. Zwykle dom 4-pokojowy to trzy sypialnie plus salon (pokój dzienny). Dlatego bardzo często istnieje w nich wyraźny podział na strefę dzienną i nocną, co ułatwia funkcjonowanie w takim domu. Przy takiej liczbie pomieszczeń inwestorzy mają naprawdę szerokie możliwości, jeżeli chodzi o zaprojektowanie wnętrza. Pokoje można zaaranżować między innymi jako:

  • Sypialnie;
  • Gabinet;
  • Pokoje dla gości lub do pracy;
  • Bibliotekę.

Wszystko zależy od potrzeb, oczekiwań i gustu domowników. Wygląd domu musicie dopasować nie tylko do własnych preferencji, ale i do warunków zabudowy określonych dla Waszej działki. Jest to obowiązkowe, więc potraktujcie to jako krok numer jeden w drodze po marzenia.

 

Dla każdego coś dobrego

Dzięki zastosowanej różnorodnej architekturze każdy inwestor powinien znaleźć wśród projektów z oferty Muratora coś dla siebie. Nasze propozycje charakteryzują się odmiennymi bryłami, dachami, wykończeniami i stylistyką. Znajdzie się tutaj coś zarówno dla właścicieli mniejszych działek, jak i dla inwestorów poszukujących czegoś większego. Jesteśmy przekonani, że i dla Was znajdziemy wymarzony projekt domu 4-pokojowego, który w stu procentach spełni Wasze oczekiwania i trafi w gusta.

 

Domy 4-pokojowe – dla kogo najlepsze?

Projekty domów z czterema pokojami kierowane są przede wszystkim do kilkuosobowych rodzin. Mogą to być rodzice z dwójką lub trójką dzieci, ale również dwie pary dorosłych. Duża przestrzeń zapewni wystarczająco prywatności wszystkim mieszkańcom, nie ograniczając ich przy tym wcale. Jednocześnie nie macie co się martwić o odizolowanie któregoś z członków rodziny; integracja międzyludzka w 4-pokojowych domach może być bardzo prosta, wszystko jest kwestią dobrych chęci.

Jakiekolwiek wątpliwości, niejasności, pytania? Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc – i to w sposób błyskawiczny i profesjonalny. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu - 22 59 05 000. Jesteście o krok od rozpoczęcia wspaniałej i owocnej współpracy. Znajdź projekt domu z kosztorysem. Zadzwoń do nas — czekamy na Ciebie!

 

Zobacz także:

- projekt domu z 5 pokojami