+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość do

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów Murator

z

30

Liczba projektów: 845

Projekty domów Muratora to projekty, które szczególnie polecamy - powstały pod naszą marką. Zostały zaprojektowane przez doświadczonych architektów i zweryfikowane przez niezależnych projektantów. Jest to propozycja skierowana do osób poszukujących estetycznych, starannie dopracowanych rozwiązań. Znajdziesz tu kilkaset gotowych projektów, które pozwolą Ci na budowę budynku mieszkalnego – całorocznego lub letniskowego. Oferowane projekty cechują się zróżnicowaną powierzchnią użytkową. Dla osób chcących wznieść budynek rekreacyjny przygotowaliśmy rozwiązania o metrażu rozpoczynającym się już od 30 m2. Inwestorom planującym budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, polecamy projekty o powierzchni użytkowej nawet do 450 m2. W kolekcji znajdziesz także standardowe rozwiązania, czyli jednorodzinne domy parterowe lub z poddaszem użytkowym, o popularnym metrażu 100-150 m2. Czekają na Ciebie propozycje stworzone w oparciu o technologię murowaną lub drewnianą. Wyróżnia je zróżnicowana stylistyka, dzięki której trafiają w odmienne gusta przyszłych mieszkańców czy wymogi ujęte w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. W sprzedaży posiadamy projekty budynków na planie kwadratu, prostokąta, litery L, a także o nieregularnej formie. Dla osób zorientowanych na oszczędności, przygotowaliśmy wersje z rekuperacją oraz fotowoltaiką, które to instalacje pomogą w obniżeniu przyszłych kosztów eksploatacji domu.

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

30

Projekty domów Murator