Wybierz kolekcję projektów budynków usługowych

Mieszkalno-usługowe
Handlowo-usługowe i gastronomia
Domy weselno-bankietowe i zajazdy
Sale konferencyjne i świetlice
Pensjonaty
Warsztaty i myjnie
Przedszkola i przychodnie lekarskie
Agroturystyka
Wszystkie

Projekty budynków usługowych

Zachęcamy do zapoznania się z autorską Kolekcją projektów budynków usługowych i mieszkalno-usługowych. W naszej ofercie znajdują się obiekty o różnorodnych rozwiązaniach architektonicznych, przeznaczeniu i funkcji. Budynki handlowo-usługowe, które można zaadaptować m.in. na: sklep, punkt usługowy, pracownię. Budynki gastronomiczne – małe (bary, kawiarnie, restauracje) oraz duże (zajazdy, domy weselno-bankietowe). W Kolekcji są także: pensjonaty, świetlice i centra konferencyjno-szkoleniowe oraz punkty opieki przedszkolnej i przychodnię lekarską. Jest także duży wybór projektów warsztatów oraz myjni.

 

Przykładowy projekt budynku usługowego z częścią mieszkalnąDużą część naszej oferty stanowią budynki mieszkalno-usługowe, idealne dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania. (Zobacz nasz artykuł Czym kierować się przy wyborze projektu lokalu usługowego?) Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom funkcjonalnym oferowane przez nas projekty można zaadaptować do różnorodnej, preferowanej przez Inwestora funkcji. Należy jednak pamiętać, iż ostateczne przeznaczenie obiektu, wymusza dostosowanie go do przepisów i wymagań obowiązujących dla określonego typu obiektu. Może pojawić się konieczność uzyskania uzgodnień (BHP. P.POŻ, Sanepid), które wykonuje się w lokalnych urzędach (właściwych dla miejsca realizacji inwestycji).

Projekty budynków usługowych powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty budynku usługowego na indywidualne zamówienie.

 

Masz problem z wyborem projektu budynku usługowego? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

 

Wybierając projekt budynku usługowego, z pewnością masz własne potrzeby i preferencje co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie budynku usługowego przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

 

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT

Wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Eksperci Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.

Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.