Wybierz kolekcję projektów budynków usługowych

Mieszkalno-usługowe
Handlowo-usługowe i gastronomia
Domy weselno-bankietowe i zajazdy
Sale konferencyjne i świetlice
Pensjonaty
Warsztaty i myjnie
Przedszkola i przychodnie lekarskie
Agroturystyka
Wszystkie

Kolekcja projektów budynków usługowych i mieszkalno-usługowych

Zachęcamy do zapoznania się z autorską Kolekcją projektów budynków usługowych i mieszkalno-usługowych. W naszej ofercie znajdują się obiekty o różnorodnych rozwiązaniach architektonicznych, przeznaczeniu i funkcji. Budynki handlowo-usługowe, które można zaadaptować m.in. na: sklep, punkt usługowy, pracownię. Budynki gastronomiczne – małe (bary, kawiarnie, restauracje) oraz duże (zajazdy, domy weselno-bankietowe). W Kolekcji są także: pensjonaty, świetlice i centra konferencyjno-szkoleniowe oraz punkty opieki przedszkolnej i przychodnię lekarską. Jest także duży wybór warsztatów oraz myjni. Dużą część naszej oferty stanowią budynki mieszkalno-usługowe, idealne dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania. Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom funkcjonalnym, oferowane przez nas projekty można zaadaptować do różnorodnej, preferowanej przez Inwestora funkcji. Należy jednak pamiętać, iż ostateczne przeznaczenie obiektu, wymusza dostosowanie go do przepisów i wymagań obowiązujących dla określonego typu obiektu. Może pojawić się konieczność uzyskania uzgodnień (BHP. P.POŻ, Sanepid), które wykonuje się w lokalnych urzędach (właściwych dla miejsca realizacji inwestycji).

Projekty budynków usługowych powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

Masz problem z wyborem projektu budynku usługowego? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu budynku usługowego najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

Wybierając projekt budynku usługowego z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie budynku usługowego przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Eksperci Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.

Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.