Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty małych i tanich domów

(258)
Miarodajny - wariant X
Miarodajny
Miarodajny - wariant XIV
Miarodajny - wariant VI
Przejrzysty
Miarodajny - wariant II
Dom na rozstaju
Miarodajny - wariant IV
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Miarodajny - wariant VII
Przejrzysty - wariant I
Niezawodny - wariant II
Miarodajny - wariant IX
Miarodajny - wariant XX
Dom z historią
Niezawodny - wariant III
Miarodajny - wariant XV
Dom ekonomiczny
Miarodajny - wariant XII
Miarodajny - wariant I
Czterolistna koniczyna
Skryta tęsknota
Ze świetlikami - wariant I (etap I) (rekreacyjny)
Niezawodny - wariant I
Melodyjny
Samotna gwiazda
Przejrzysty - wariant II
Miarodajny - wariant XVI
Szum morza
Z perspektywą
1 2 ... 9 »

Projekty domów małych i tanich


Projekty domów należące do Kolekcji projektów domów małych i tanich w budowie charakteryzuje się ekonomicznymi kosztami budowy oraz ekspoloatacji. W tej grupie znalazły sie projekty domów całorocznych i projekty małych i tanich domów rekreacyjnych, o powierzchni użytkowej (bez garażu i kotłowni) nie przekraczającej 120 mkw., których koszt realizacji - według średnich cen krajowych - stanu surowego zamkniętego (bez: instalacji, wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego, ale z: oknami, drzwiami zewnętrznymi i bramą garażową) jest niższy niż 150 tys. zł. 

Mały i tani dom w cenie mieszkania
To jedna z podstawowych zalet projektów z tej Kolekcji. Znajdziesz tu projekt taniego i małego domu dla rodziny małej i dużej, projekt domu na wąską działkę lub z projekt domu z wjazdem od południa. Koszt realizacji małego i taniego domu nie obciąży budżetu rodzinnego, a do tego zyskasz coś bezcennego – prywatność.

Wielkość domu, a koszty
W obiegowej opinii panuje przekonanie, że im dom jest większy, tym wyższe są jego koszty budowy. Jednak prawdą jest, że wszystko zależy od zastosowanych rozwiązań technicznych oraz kształtu bryły. Większy dom o prostej konstrukcji może być tańszy od mniejszego, ale o skomplikowanej bryle.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA