Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty warsztatów i myjni

(74)
-800 zł PROMOCJA
Magazyn z poddaszem mieszkalnym
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną i biurową
-800 zł PROMOCJA
Magazyn z poddaszem mieszkalno-gospodarczym
-400 zł PROMOCJA
Magazyn z częścią socjalną
Budynek usługowy z częścią mieszkalną
-600 zł PROMOCJA
Magazyn z częścią pomocniczą
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną
Budynek garażowo-magazynowy z cześcią mieszkalną
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi i poddaszem mieszkalnym
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną
Magazyn z częścią socjalno-biurową i poddaszem gospodarczym
Budynek usługowy z częścią mieszkalną
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną i pom. pomocniczymi
Budynek usługowy
-600 zł PROMOCJA
Budynek garażowo-magazynowy z poddaszem mieszkalnym
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
-1 200 zł PROMOCJA
Budynek usługowy (Laesus III)
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
-1 000 zł PROMOCJA
Budynek usługowy (Laesus II)
-400 zł PROMOCJA
Budynek garażowo-magazynowy z częścią pomocniczą
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi i poddaszem użytkowym
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi i mieszkaniem
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi  i poddaszem użytkowym
Budynek garażowo-magazynowy z częścią biurową
-600 zł PROMOCJA
Budynek garażowo-magazynowy z poddaszem mieszkalnym
Budynek garażowo-magazynowy z częścią socjalno-biurową i mieszkaniem
Budynek usługowy z częścią mieszkalną
Budynek garażowo-magazynowy
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
Budynek usługowy z częścią mieszkalną
1 2 ... 3 »

Projekty warsztatów i myjni

Kolekcję projektów warsztatów i myjni tworzyliśmy z myślą o wszystkich Inwestorach, którzy swą działalność gospodarczą planują związać z szeroko pojętą obsługą pojazdów. Zebraliśmy tu wszystkie projekty, które można zaadaptować na warsztat samochodowy, myjnię, stację kontroli pojazdów, usługi wulkanizacyjne itd. W tej kolekcji, budynki usługowe przenikają się z budynkami garażowo-magazynowymi, gdyż każdy budynek garażowo-magazynowy z częścią socjalną, można przystosować do pełnienia funkcji budynku obsługi pojazdów.

Dwa w jednym
Często, ze względu na ograniczenia związane z wymiarami działki lub warunkami zabudowy, Inwestorzy poszukują budynków dwufunkcyjnych tj. budynku warsztatowego z częścią mieszkalną. Mając powyższe na uwadze prezentujemy w tej kolekcji wiele budynków usługowych (warsztatowych) z mieszkaniem oraz budynki garażowo-magazynowe z częścią mieszkalną. W niektórych obiektach część mieszkalna zlokalizowana jest na poddaszu, a w niektórych, część mieszkalna stanowi odrębny budynek połączony z częścią warsztatową. Posiadamy również takie projekty, w których mieszkanie usytuowane jest w poziomie parteru – jest to zazwyczaj niewielkie mieszkanie, mogące pełnić rolę mieszkania służbowego (tzw. służbówki). Budowa obiektów dwufunkcyjnych jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż budując jeden obiekt, zaspakajamy dwie potrzeby – mieszkalną i usługową.

Od mini do maxi
W naszej ofercie projektów warsztatów i myjni znajdziecie Państwo obiekty o bardzo różnorodnej powierzchni i liczbie stanowisk warsztatowych. Posiadamy warsztaty dwustanowiskowe o powierzchni od 91 mkw., warsztaty trzystanowiskowe, a także obiekty wielostanowiskowe, z mniej lub bardziej rozbudowaną częścią biurową i socjalno-sanitarną. Nie zapomnieliśmy też o Inwestorach, którzy planowaliby połączyć usługi warsztatowe ze sprzedażą, np. akcesoriów lub części samochodowych - również takie projekty mamy w naszej ofercie. W niektórych obiektach warsztatowych zaplanowano poddasze magazynowe lub poddasze dwufunkcyjne - mieszkalno-magazynowe.

Projekty myjni samochodowych
Usługę myjni możemy zrealizować niemal w każdym budynku garażowo-magazynowym lub usługowym (warsztatowym). Oczywiście, aby taki budynek mógł pełnić funkcję myjni, należy przewidzieć w nim odpowiednie wyposażenie technologiczne i dostosować inne parametry budynku, np. instalacje wodno-kanalizacyjne. W ofercie posiadamy także projekt myjni niezabudowanej w której stanowiska myjni umieszczone są pod wiatą., jak również budynki, w których połączono usługę myjni z usługami warsztatowymi. Ze względu na indywidualne potrzeby każdego z inwestorów, nie uwzględniamy wyposażenia technologicznego w projektach gotowych, dając tym samym Inwestorom, pełną dowolność co do wyboru technologii i producenta.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 580, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.