Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów weselno-bankietowych i zajazdów

(12)
-600 zł PROMOCJA
Budynek usługowy
-800 zł PROMOCJA
Budynek usługowy
Budynek usługowy (bar, restauracja)
Budynek usługowy z pokojami gościnnymi
Budynek usługowy z pokojami gościnnymi
Budynek usługowy z częścią mieszkalną i pokojami gościnnymi
Budynek usługowy
Budynek usługowy
-800 zł PROMOCJA
Budynek usługowy z częścią mieszkalną (pokoje na wynajem)
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy

Projekty domów weselno-bankietowych i zajazdów

W Kolekcji domów weselno-bankietowych i zajazdów znajdziecie Państwo projekty obiektów przeznaczonych do świadczenia usług gastronomicznych i organizowania przyjęć okolicznościowych. Są to domy bankietowe – w których nie przewidziano pełnego zaplecza kuchennego, a świadczenie usług gastronomicznych odbywa się poprzez korzystanie z zewnętrznego cateringu. Są to zazwyczaj niewielkie obiekty, o powierzchni od 150 mkw. do 350 mkw. – w tym także świetlice, które w ramach lokalnej adaptacji można przystosować do pełnienia funkcji budynku bankietowego. W ofercie znajdują się także domy weselno-bankietowe, w których zaprojektowano pełne zaplecze gastronomiczne, jak również takie, w których przewidziano dodatkowo pokoje dla gości. 

Domy weselne cieszą się sporym zainteresowaniem Klientów, gdyż zapotrzebowanie na świadczenie tego typu usług z roku na rok wzrasta. Należy jednak liczyć się z pokaźnymi kosztami budowy takiego obiektu gastronomicznego, gdyż są to budynki duże, o powierzchni od 400 mkw. do 1300 mkw. W mniejszych, parterowych domach weselno-bankietowych przewidziano tylko salę oraz zaplecze gastronomiczne, świadomie rezygnując z pokoi gościnnych, które znacznie podwyższyłyby koszty budowy. W większych budynkach weselnych, w których zaplanowano noclegi dla gości, pokoje zaprojektowano albo na poddaszu, albo w bocznej, odizolowanej części budynku.

Naszą ofertę zajazdów stanowią obiekty gastronomiczne z salą konsumpcyjną i pokojami gościnnymi.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 580, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.