Miesięcznik Murator ONLINE

M70d

Zapach wiosny - wariant IV

Powierzchnia użytkowa

87,7 m2

Liczba pokoi

3

Wymiary działki

19,40 x 25,30 m

Kąt nachylenia dachu

30°

Stan surowy zamknięty

244 000 zł

info

W projekcie przewidziano możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu, po dostosowaniu pomieszczeń do stałego pobytu osób (39,6 m2 powierzchni użytkowej).

Rzut parteru

87,7 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 4,7 m²
2 hol 6,7 m²
3 kuchnia 9,5 m²
4 pokój dzienny 29,1 m²
5 korytarz 5,5 m²
6 sypialnia 14,6 m²
7 sypialnia 10,5 m²
8 łazienka 7,1 m²
Razem 87,7 m²
9 kotłownia 9,2 m²
10 garaż 29,4 m²
11 taras 13,6 m²  
Rzut poddasza

do indywidualnej adaptacji (39,6 m2 powierzchni użytkowej)

Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 30 °
wysokość w kalenicy 7,00 m
wysokość parteru 2,72 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA