Miesięcznik Murator ONLINE

C365i

Przejrzysty - wariant IX

Powierzchnia użytkowa

72,8 m2

Liczba pokoi

3

Wymiary działki

19,60 x 18,50 m

Kąt nachylenia dachu

35°

Stan surowy zamknięty

207 000 zł

info

W projekcie przewidziano możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu, po dostosowaniu pomieszczeń do stałego pobytu osób (62,8 mkw. powierzchni użytkowej)

Rzut parteru

72,8 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 5,2 m²
2 pokój dzienny 30,6 m²
3 korytarz 1,7 m²
4 sypialnia 11,8 m²
5 łazienka 5,2 m²
6 sypialnia 11,4 m²
7 kuchnia 6,9 m²
Razem 72,8 m²
8 kotłownia 7,5 m²
9 garaż 22,7 m²
10 taras 33,9 m²  
Rzut poddasza

Do indywidualnej adaptacji (62,8 m2 powierzchni użytkowej)

BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA