Miesięcznik Murator ONLINE

M236a

Niezawodny - wariant I

Powierzchnia użytkowa

65,6 m2

Liczba pokoi

2

Wymiary działki

18,60 x 17,00 m

Kąt nachylenia dachu

40°

Stan surowy zamknięty

159 000 zł

info

TERAZ u nas – kupując ten projekt otrzymasz GRATIS Uproszczony Ślepy Kosztorys w wersji edytowalnej (excel)
W projekcie przewidziano możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu, po dostosowaniu pomieszczeń do stałego pobytu osób (47,9 m2 powierzchni użytkowej).
Dokumentacja zawiera dodatkowo projektowaną charakterystykę energetyczną uwzględniającą kocioł na gaz (konieczne jest dostosowanie instalacji na etapie adaptacji)

Rzut parteru

65,6 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 4,4 m²
2 hol 1,3 m²
3 kuchnia 10,2 m²
4 pokój dzienny 29,7 m²
5 schowek 1,8 m²
6 łazienka 5,6 m²
7 sypialnia 12,6 m²
Razem 65,6 m²
8 kotłownia 8,7 m²
9 taras 26,3 m²  
Rzut poddasza

do indywidualnej adaptacji (47,9 m2 powierzchni użytkowej)

Przekrój
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 40 °
wysokość w kalenicy 7,95 m
wysokość parteru 2,70 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA