Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17
M03

Moje miejsce (etap II)

Powierzchnia użytkowa

119,9 m2

Liczba pokoi

5

Kąt nachylenia dachu

35°

Stan surowy zamknięty

175 000

Wymiary działki

19,90 x 18,40 m

zobacz więcej parametrów

Rzut parteru

74,7 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 3,2 m²
2 hol 4,2 m²
3 wc 2,1 m²
4 sypialnia 10,5 m²
5 łazienka 3,1 m²
6 sypialnia 11,9 m²
7 pokój dzienny 29,1 m² 25,9 m²
8 kuchnia 10,7 m²
9 kotłownia (z pralnią) 3,1 m²
Razem 74,7 m²
10 taras 19,6 m²  
Rzut poddasza

45,2 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
11 schody 4,2 m² 4,2 m²
12 hol 10,9 m² 9,8 m²
13 łazienka 4,1 m² 2,9 m²
14 sypialnia 15,7 m² 12,5 m²
15 garderoba 2,4 m² 1,7 m²
16 garderoba 2,4 m² 1,7 m²
17 sypialnia 15,4 m² 12,4 m²
Razem 55,1 m² 45,2 m²
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 35 °
wysokość w kalenicy 7,14 m
wysokość parteru 2,70 m
wysokość poddasza:
- minimalna 0,27 m
- pomieszczeń 1,45-3,14 m

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie

Poniżej przedstawiamy zawarty w dokumentacji zakres zmian które mogą zostać wprowadzone (przez uprawnionego projektanta) bez dodatkowej zgody autora projektu. Wszystkie inne zmiany, nie ujęte na poniższej liście, które chcieliby Państwo wprowadzić, wymagają dodatkowej zgody autora projektu. Murator PROJEKTY pośredniczy w jej uzyskaniu.
Zgoda wydawana jest bezpłatnie, jest dołączana do zakupionego projektu lub wysyłana listem w terminie 3 dni roboczych od zgłoszenia.

  W.M. MURATOR PROJEKT upoważnia projektantów, o których mowa powyżej do dokonywania przez tych projektantów, na ich odpowiedzialność, pod warunkiem dostosowania do obowiązujących przepisów, zachowania zasad konstrukcji, prawidłowości rozwiązań technicznych, ochrony cieplnej budynku oraz prawidłowej kompozycji elewacji i estetyki budynku – następujących zmian w projekcie:
  1. Zaprojektować użycie innych materiałów budowlanych na konstrukcję budynku (fundamenty, ściany, stropy, więźba dachowa) pod warunkiem zachowania wymagań konstrukcji i ochrony cieplnej budynku.
  2. Pod warunkiem zachowania zasad konstrukcji:
    a) wprowadzić zmiany w usytuowaniu wewnętrznych ścian konstrukcyjnych i niekonstrukcyjnych, a także otworów drzwiowych wewnątrz budynku
    b) zmienić wymiary zewnętrzne (obrys budynku) (zwiększyć lub zmniejszyć) wobec podanych w projekcie (pod warunkiem zachowania obrysu w formie kwadratu);
    c) zmienić wysokość domu (lub rzędną wysokościową kalenicy) o 10% (zwiększyć lub zmniejszyć),
    lub
    d) zmienić kąt nachylenia dachu w zakresie 10 stopni (zwiększyć lub zmniejszyć),
    e) wykonać podpiwniczenie całości lub części budynku.
  3. Wprowadzić zmiany materiałów wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynku, a także zmienić kolorystykę zewnętrzną budynku, dbając o zachowanie jego estetyki (pod warunkiem zróżnicowania wykończenia elewacji tam, gdzie zaznaczono to w projekcie)
  4. Pod warunkiem zachowania prawidłowej kompozycji elewacji (zachowanie wspólnej linii usytuowania otworów okiennych i drzwiowych nad sobą lub obok siebie) oraz zasad konstrukcji można:
    a) przesuwać okna i drzwi na elewacji
    b) zmieniać wymiary poziome i pionowe okien i drzwi (w przypadku zmiany części okien zmiany wymiarów dostosować do zaproponowanych podziałów poziomych okien lub w ogóle je zlikwidować)
    c) stosować pustaki szklane (luksfery)
    d) doprojektować dodatkowe wejścia do domu lub garażu
    e) stosować okna połaciowe oraz wyłazy dachowe
  5. Pod warunkiem zachowania zasad konstrukcji oraz warunków zawartych w p. 2 można zmienić także:
    a) poziom posadzki parteru nad terenem projektowanym
    b) wysokość kondygnacji parteru (pod warunkiem zmiany wysokości okien o ten sam wymiar)
    c) wysięg okapów dachowych w zakresie 10 cm (zwiększyć lub zmniejszyć)
    d) przekrój filarów zewnętrznych
    e) miejsce usytuowania schodów wewnętrznych w budynku
  6. Można zmienić usytuowanie kominów (dymowych, wentylacyjnych) i wywiewek kanalizacyjnych, dbając o prawidłowość rozwiązań technicznych i estetycznych.
  7. Pod warunkiem zadbania o estetykę budynku i zasady konstrukcji: doprojektować (lub zlikwidować) dodatkowe elementy zewnętrzne budynku takie jak: tarasy naziemne, /-/, ogrody zimowe, ganki, werandy, a także elementy wewnętrzne takie jak antresole;
  8. Wprowadzić zmiany usytuowania i rodzaju armatury sanitarnej i instalacji elektrycznej wewnątrz domu.
  Dokonywane zmiany należy nanieść na oryginale projektu gotowego w widoczny sposób, trwałą techniką graficzną lub wykonać rysunki zamienne.

 

update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.