Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17
G07

Garaż z pomieszczeniem gospodarczym

Powierzchnia netto

35,0 m2

Garaż/wiata (stanowiska)

2/0

Wymiary budynku

5,8 x 7,5 m

Kąt nachylenia dachu

22°

Stan surowy zamknięty

36 000

zobacz więcej parametrów

Rzut parteru

35,0 m²

LP Pomieszczenia netto
1 garaż 27,5 m²
2 pom. gosp. 3,9 m²
3 pom. gosp. 3,6 m²
Razem 35,0 m²

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie

Poniżej przedstawiamy zawarty w dokumentacji zakres zmian, które mogą zostać wprowadzone (przez uprawnionego projektanta) bez dodatkowej zgody autora projektu. Wszystkie inne zmiany, nie ujęte na poniższej liście, które chcieliby Państwo wprowadzić, wymagają dodatkowej zgody autora projektu. MURATOR Projekty pośredniczy w jej uzyskaniu. Zgoda wydawana jest bezpłatnie, jest dołączana do zakupionego projektu lub wysyłana listem w terminie 3 dni roboczych od zgłoszenia. Zmiany muszą być wprowadzone do projektu przez uprawnionego projektanta.
Zakres oraz warunki zmian do wprowadzenia (przez uprawnionego projektanta) bez dodatkowej zgody autora projektu.

 1. Zaprojektować użycie innych materiałów budowlanych na konstrukcję budynku (fundamenty, ściany, stropy, więźba dachowa) pod warunkiem zachowania wymagań konstrukcji budynku i ochrony cieplnej budynku.

 2. Pod warunkiem zachowania zasad konstrukcji:
  a) wprowadzić zmiany w usytuowaniu ścian konstrukcyjnych i niekonstrukcyjnych, a także otworów drzwiowych wewnątrz budynku,
  b) zmienić wymiary zewnętrzne (obrys) budynku w zakresie 10% (zwiększyć lub zmniejszyć) wobec podanych w projekcie,
  c) zmienić wysokość budynku (lub rzędną wysokościową kalenicy) o 10% (zwiększyć lub zmniejszyć) z zastrzeżeniem punktu poniżej,
  d) zmienić kąt nachylenia dachu w zakresie 10 stopni (zwiększyć lub zmniejszyć) z zastrzeżeniem powyżej,
  e) wykonać podpiwniczenie całości lub części budynku.

 3. Wprowadzić zmiany materiałów wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynku, a także zmienić kolorystykę zewnętrzną budynku dbając o zachowanie jego estetyki.

 4. Pod warunkiem zachowania prawidłowej kompozycji elewacji (zachowanie wspólnej linii usytuowania otworów okiennych i drzwiowych nad sobą lub obok siebie) oraz zasad konstrukcji można:
  a) przesuwać okna i drzwi,
  b) zmieniać wymiary poziome i pionowe okien i drzwi,
  c) stosować pustaki szklane (luksfery),
  d) doprojektować dodatkowe wejścia do budynku,
  e) stosować dodatkowe lukarny, okna połaciowe oraz wyłazy dachowe.

 5. Pod warunkiem zachowania zasad konstrukcji oraz warunków zawartych w punkcie 2 można zmienić także:
  a) poziom posadzki parteru nad terenem projektowanym,
  b) wysokość kondygnacji,
  c) liczbę połaci dachowych,
  d) wysięg opkapów dachowych w zakresie 30 cm (zwiększyć lub zmniejszyć).

 6. Wprowadzić zmiany usytuowania i rodzaju instalacji elektrycznej wewnątrz budynku.

 7. Można zmienić usytuowanie kominów (dymowych, wentylacyjnych) i wywiewek kanalizacyjnych, dbając o prawidłowość rozwiązań technicznych i estetycznych.

 8. Pod warunkiem dbania o estetykę budynku i zasady konstrukcji doprojektować (lub zlikwidować) dodatkowe elementy zewnętrzne budynku takie jak: lukarny, tarasy nadziemne, werandy a także elementy wewnętrzne takie jak antresole,

 9. Zaadaptować garaż na inne cele.

Inne zmiany, ponad wyszczególnione powyżej, mogą być dokonane wyłącznie za zgodą właściela dysponenta praw autorskich.

 

Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.