M260a

Cenny - wariant III (etap I)

Powierzchnia użytkowa

65,8 m2

Liczba pokoi

2

Wymiary działki

18,40 x 17,40 m

Kąt nachylenia dachu

40°

Stan surowy zamknięty

183 000 zł

info

W projekcie przewidziano możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu, po dostosowaniu pomieszczeń do stałego pobytu osób (54,8 m2 powierzchni użytkowej).

Rzut parteru

65,8 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 4,9 m² 4,0 m²
2 hol 4,0 m²
3 kuchnia 9,8 m²
4 pokój dzienny 30,2 m²
5 sypialnia 14,6 m²
6 łazienka 3,2 m²
Razem 65,8 m²
7 kotłownia 4,6 m²
8 taras 19,3 m²  
Rzut poddasza

do indywidualnej adaptacji (54,8 m2 powierzchni użytkowej)

BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.