pn.-pt. 8-20, sb. 10-17
Projekt domu Z95 A wersja lustrzana
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
Projekt domu Z95 A
wersja lustrzanaKoncepcja projektu
Nasi doradcy przedstawią szczegółowe informacje dotyczące projektu.
Projekt wycofany z oferty
Dodatki
Atrakcyjne rabaty
Kompleksowe wsparcie
Gwarancja najniższej ceny
Wygodne zakupy
Zgoda na zmiany w projekcie
Szczegółowa dokumentacja
Rzuty, przekrój, elewacje
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
Działka
Wybór działki to jedna z ważniejszych decyzji poprzedzających budowę wymarzonego domu. Oczywiście najważniejsza jest jej lokalizacja, ale trzeba także przeanalizować lokalne ograniczenia wyszczególnione w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub w warunkach zabudowy. Często zapisy w w/w dokumentach uniemożliwiają budowę wybranego projektu i trzeba szukać dalej.
Ważne jest także usytuowanie działki i domu względem stron świata, gdyż to właśnie decyduje o stopniu nasłonecznienia poszczególnych pomieszczeń. Dlatego każdy projekt oferujemy w dwóch wersjach: podstawowej oraz lustrzanej, aby można było wybrać najkorzystniejszy układ pomieszczeń względem stron świata, a także względem ukształtowania krajobrazu w otoczeniu działki.
Parametry
Opis projektu
Z95 A to projekt domu o powierzchni użytkowej niecałych 120 m2. Prosty dach dwuspadowy bez dodatkowego zadaszenia nad wejściem jak w wersji podstawowej, jest niedrogi w budowie. Wejście zostało delikatnie cofnięte i osłonięte aby deszcz nie przeszkadzał nam w poszukiwaniu kluczy.
Elewacja jest prosta i surowa. Została wykończona jasnym kolorem, w większości użyto białego tynku, jasnego drewna i ciemnych obramowań.
Taras od strony ogrodu zadaszono pergolą z ciemnego drewna, prowadzą na niego wyjścia z salonu i z gabinetu.
W parterze znajduje się sień a z niej przejście do dużego pomieszczenia gospodarczego z piecem na paliwo stałe. Można tam okno zamienić na drzwi, dzięki czemu uzyskamy wyjście na zewnątrz.
Z pomieszczeniem gospodarczym sąsiaduje łazienka z miejscem przeznaczonym na pralkę. Doświetlono ją oknem aby było widniej.
Ustawny gabinet zaprojektowano na płaszczyźnie zbliżonej do kwadratu aby wielbiciele przemeblowań mieli pole do popisu… Wyjście na taras stanowi dodatkowy atut.
Pod schodami znajduje się schowek z przeznaczeniem na środki czystości, odkurzacz, szczotki czy choinkę.
Lewa część domu to strefa dzienna - z przestronną kuchnią i bogato doposażoną spiżarnią. Wydzielona część jadalna w wykuszu celowo została umiejscowiona oddzielnie aby podkreślić odrębność jadalni. Kominek umieszczony centralnie, więc będzie cieszył nasze oczy z każdego miejsca w salonie. Duże przeszklenia z wyjściem na taras podkreślają okazałość pomieszczenia.
Poddasze użytkowe składa się z trzech sypialni. Jedna z nich posiada prywatną łazienkę i garderobę. Pozostałe dwie mogą być pokojami dla dzieci. Z każdego z pokoi prowadzi wyjście na niewielki balkon umiejscowiony nad wykuszem. Wnętrza doświetlono oknami dachowymi oraz oknami szczytowymi.
Projekt dedykowany jest dla osób lubiących tradycyjny ale prosty i nowoczesny styl.
Koszty
wytyczenie budynku i roboty ziemne; ławy i stopy fundamentowe; ściany podziemne z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi
ściany murowane zewnętrzne i wewnętrzne; stropy i schody wewnętrzne; konstrukcja dachu z pokryciem, obróbkami, rynnami i rurami spustowymi; podłoża pod posadzki ( np. chudy beton)
okna i drzwi zewnętrzne; bramy garażowe; warstwy wyrównawcze pod posadzki na gruncie i na stropie z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi
*
wewnętrzna instalacja oświetleniowa; instalacja gniazd wtykowych; instalacja siły oraz instalacja odgromowa i inne wewnętrzne instalacje teletechniczne
**
wewnętrzna instalacja wod. - kan. z przyborami sanitarnymi i bateriami; instalacja c.o. z kotłem i grzejnikami, bez kominka; instalacja gazowa bez osprzętu kuchennego; wentylacja mechaniczna ( jeśli występuje)
***
system dociepleń i tynki zewnętrzne z malowaniem; okładziny elewacyjne; balustrady, parapety zewnętrzne i inne roboty zewnętrzne np. taras, opaski wokół domu, schody zewnętrzne
***
tynki wewnętrzne, drzwi i okna wewnętrzne, lekkie ścianki działowe, roboty malarskie, posadzki i inne prace wykończeniowe
* w zależności od ilości punktów elektrycznych na 1m2
** w zależności od ilości punktów sanitarnych na 1m2 oraz ilości (odległości) instalacji rurowej
*** w zależności od rodzaju użytych meteriałów i specyfikacji wykończenia
Zmiany w projekcie
Jeśli zmiany, które chcesz wprowadzić nie są ujęte w powyższym zestawieniu, skontaktuj się z nami. Nasz architekt przeanalizuje i doradzi, które z Twoich propozycji warto wdrożyć. O zgodę na zmiany możesz wystąpić nie tylko w momencie zakupu projektu, ale także później i otrzymasz ją bezpłatnie w ciągu kilku dni.
Dokumentacja (zawartość pakietu projektowego)
3 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego ze szczegółowym opisem
Dowiedz sie wiecej3 egzemplarze projektu technicznego (konstrukcja, instalacje: wodno-kanalizacyjna, c.o., elektryczna, gazowa (jeśli występują)) ze szczegółowym opisem
Dowiedz sie wiecejCharakterystyka energetyczna (jeśli dotyczy)
Lista zmian, które można wprowadzić w ramach adaptacji projektu
Dodatki
Pakiet dodatków, który otrzymasz razem z projektem
Masz 30 dni na zwrot i 365 dni na wymianę projektu