pn.-pt. 8-20, sb. 10-17
Projekt domu E-215 wersja lustrzana
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
Projekt domu E-215
wersja lustrzanaKoncepcja projektu
Nasi doradcy przedstawią szczegółowe informacje dotyczące projektu.
Projekt wycofany z oferty
Dodatki
Atrakcyjne rabaty
Kompleksowe wsparcie
Gwarancja najniższej ceny
Wygodne zakupy
Zgoda na zmiany w projekcie
Szczegółowa dokumentacja
Rzuty, przekrój, elewacje
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
Działka
Wybór działki to jedna z ważniejszych decyzji poprzedzających budowę wymarzonego domu. Oczywiście najważniejsza jest jej lokalizacja, ale trzeba także przeanalizować lokalne ograniczenia wyszczególnione w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub w warunkach zabudowy. Często zapisy w w/w dokumentach uniemożliwiają budowę wybranego projektu i trzeba szukać dalej.
Ważne jest także usytuowanie działki i domu względem stron świata, gdyż to właśnie decyduje o stopniu nasłonecznienia poszczególnych pomieszczeń. Dlatego każdy projekt oferujemy w dwóch wersjach: podstawowej oraz lustrzanej, aby można było wybrać najkorzystniejszy układ pomieszczeń względem stron świata, a także względem ukształtowania krajobrazu w otoczeniu działki.
Parametry
Opis projektu
Projekt domu E-215 to projekt parterowego domu jednorodzinnego, niepodpiwniczonego, z poddaszem użytkowym, o łącznej powierzchni użytkowej 159 m2. Jest to wersja domu z garażem dwustanowiskowym w linii budynku i kotłownią. Propozycja, która sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku 5-7 osobowej rodziny.
Bryła budynku
Dom E-215 charakteryzuje się ponadczasowym wyglądem. Ma na to wpływ zastosowana nieskomplikowana bryła konstrukcji oraz dwuspadowy dach. Przekłada się to na czas realizacji projektu oraz koszty, które zostały odpowiednio zredukowane. Dom powstał z myślą o zabudowie wolno stojącej i technologii murowanej. Budynek posiada kalenicę usytuowaną prostopadle do drogi.
Wnętrze budynku
Wnętrze projektu E-215 charakteryzuje się wyraźnym podziałem wnętrza na strefę dzienną i nocną. Część dzienną tworzą między innymi otwarta kuchnia oraz klimatyczny salon z kominkiem, połączony z jadalnią. Autor projektu przewidział cztery sypialnie na poddaszu — jedna z własną łazienką i oddzielnym wyjściem na taras – i jeden pokój do dostosowania własnego na parterze. Do dyspozycji domowników są dwie wspólne łazienki, garderoba i spiżarnia. Nie zapomniano również o odpowiednio zagospodarowanym miejscu na świeżym powietrzu, w postaci częściowo zadaszonego, atrakcyjnego tarasu.
Największym plusem projektu domu E-215 jest jego uniwersalny wygląd. Budynek gwarantuje znakomitą prezencję zarówno w otoczeniu miejskim, jak i w wiejskim klimacie. Należy również pamiętać o zoptymalizowanych przez autora wydatkach, które zachęcają do skorzystania z tej właśnie propozycji.
Koszty
wytyczenie budynku i roboty ziemne; ławy i stopy fundamentowe; ściany podziemne z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi
ściany murowane zewnętrzne i wewnętrzne; stropy i schody wewnętrzne; konstrukcja dachu z pokryciem, obróbkami, rynnami i rurami spustowymi; podłoża pod posadzki ( np. chudy beton)
Stan zero (wytyczenie budynku i roboty ziemne; ławy i stopy fundamentowe; ściany podziemne z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi) oraz stan surowy (ściany murowane z zewnętrzne i wewnętrzne; stropy i schody wewnętrzne, konstrukcja dachu z pokryciem, obróbkami, rynnami i rurami spustowymi; podłoża pod posadzki (np. chudy beton), okna i drzwi zewnętrzne; bramy garażowe; warstwy wyrównawcze pod posadzki na gruncie i na stropie z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi).
*
wewnętrzna instalacja oświetleniowa; instalacja gniazd wtykowych; instalacja siły oraz instalacja odgromowa i inne wewnętrzne instalacje teletechniczne
**
wewnętrzna instalacja wod. - kan. z przyborami sanitarnymi i bateriami; instalacja c.o. z kotłem i grzejnikami, bez kominka; instalacja gazowa bez osprzętu kuchennego; wentylacja mechaniczna ( jeśli występuje)
***
system dociepleń i tynki zewnętrzne z malowaniem; okładziny elewacyjne; balustrady, parapety zewnętrzne i inne roboty zewnętrzne np. taras, opaski wokół domu, schody zewnętrzne
***
tynki wewnętrzne, drzwi i okna wewnętrzne, lekkie ścianki działowe, roboty malarskie, posadzki i inne prace wykończeniowe
* w zależności od ilości punktów elektrycznych na 1m2
** w zależności od ilości punktów sanitarnych na 1m2 oraz ilości (odległości) instalacji rurowej
*** w zależności od rodzaju użytych meteriałów i specyfikacji wykończenia
Zmiany w projekcie
Jeśli zmiany, które chcesz wprowadzić nie są ujęte w powyższym zestawieniu, skontaktuj się z nami. Nasz architekt przeanalizuje i doradzi, które z Twoich propozycji warto wdrożyć. O zgodę na zmiany możesz wystąpić nie tylko w momencie zakupu projektu, ale także później i otrzymasz ją bezpłatnie w ciągu kilku dni.
Pliki do pobrania
Dokumentacja (zawartość pakietu projektowego)
3 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego ze szczegółowym opisem
Dowiedz sie wiecej3 egzemplarze projektu technicznego (konstrukcja, instalacje: sanitarna, c.o., elektryczna, gazowa (jeśli występują)) ze szczegółowym opisem i charakterystyką energetyczną (jeśli dotyczy)
Dowiedz sie wiecejZgoda autora na zmiany w projekcie "in blanco"
Dodatki
Pakiet dodatków, który otrzymasz razem z projektem
Masz 30 dni na zwrot i 365 dni na wymianę projektu