pn.-pt. 8-20, sb. 10-17
Projekt domu E-213 wersja lustrzana
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
Projekt domu E-213
wersja lustrzanaKoncepcja projektu
Nasi doradcy przedstawią szczegółowe informacje dotyczące projektu.
Projekt wycofany z oferty
Dodatki
Atrakcyjne rabaty
Kompleksowe wsparcie
Gwarancja najniższej ceny
Wygodne zakupy
Zgoda na zmiany w projekcie
Szczegółowa dokumentacja
Rzuty, przekrój, elewacje
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
W nawiasach podano powierzchnie pomieszczenia netto
Działka
Wybór działki to jedna z ważniejszych decyzji poprzedzających budowę wymarzonego domu. Oczywiście najważniejsza jest jej lokalizacja, ale trzeba także przeanalizować lokalne ograniczenia wyszczególnione w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub w warunkach zabudowy. Często zapisy w w/w dokumentach uniemożliwiają budowę wybranego projektu i trzeba szukać dalej.
Ważne jest także usytuowanie działki i domu względem stron świata, gdyż to właśnie decyduje o stopniu nasłonecznienia poszczególnych pomieszczeń. Dlatego każdy projekt oferujemy w dwóch wersjach: podstawowej oraz lustrzanej, aby można było wybrać najkorzystniejszy układ pomieszczeń względem stron świata, a także względem ukształtowania krajobrazu w otoczeniu działki.
Parametry
Opis projektu
Projekt domu E-213 to projekt parterowego domu jednorodzinnego, niepodpiwniczonego, z poddaszem użytkowym. Budynek przeznaczony do realizacji na wąskich działkach, jego powierzchnia użytkowa wynosi 132,7 m2. Jest to wersja domu bez garażu, z zaplanowaną kotłownią. Propozycja idealna dla czteroosobowej rodziny.
Bryła budynku
Projekt domu E-213 charakteryzuje się typową bryłą budynku oraz niezwykle popularnym dwuspadowym dachem. Autor projektu jako priorytet przyjął prostotę w konstrukcji oraz odpowiednio zredukowane koszty realizacji i utrzymania. Dom jest przeznaczony do zabudowy wolno stojącej, zalecono murowaną technologię wykonania.
Wnętrze budynku
W przypadku wnętrza w projekcie E-213 mamy do czynienia z wyraźnym oddzieleniem od siebie strefy dziennej i nocnej. Na parterze zlokalizowano wygodny pokój, który może pełnić funkcje gabinetu. Obok niego znajduje się łazienka z prysznicem. Strefa dzienna to salon z jadalnią oraz otwarta, funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią. Z salonu i gabinetu istnieje możliwość wyjścia na zadaszony taras – miejsce odpoczynku i relaksu dla całej rodziny. Na poddaszu autor projektu zaplanował trzy sypialnie, z czego jedna główną, dla rodziców. Oprócz tego do dyspozycji domowników jest wspólna łazienka. Każde pomieszczenie na poddaszu posiada opcję wyjścia na balkon lub taras.
Projekt domu E-213 z pewnością trafi w gust większości zainteresowanych klientów. Budynek jest łatwy i tani w realizacji, ale nie prezentuje się banalnie pod względem wizualnym. Można zdecydować się na ten projekt bez względu na to, w jakim otoczeniu znajduje się działka.
Koszty
wytyczenie budynku i roboty ziemne; ławy i stopy fundamentowe; ściany podziemne z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi
ściany murowane zewnętrzne i wewnętrzne; stropy i schody wewnętrzne; konstrukcja dachu z pokryciem, obróbkami, rynnami i rurami spustowymi; podłoża pod posadzki ( np. chudy beton)
Stan zero (wytyczenie budynku i roboty ziemne; ławy i stopy fundamentowe; ściany podziemne z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi) oraz stan surowy (ściany murowane z zewnętrzne i wewnętrzne; stropy i schody wewnętrzne, konstrukcja dachu z pokryciem, obróbkami, rynnami i rurami spustowymi; podłoża pod posadzki (np. chudy beton), okna i drzwi zewnętrzne; bramy garażowe; warstwy wyrównawcze pod posadzki na gruncie i na stropie z izolacjami cieplnymi i przeciwwilgociowymi).
*
wewnętrzna instalacja oświetleniowa; instalacja gniazd wtykowych; instalacja siły oraz instalacja odgromowa i inne wewnętrzne instalacje teletechniczne
**
wewnętrzna instalacja wod. - kan. z przyborami sanitarnymi i bateriami; instalacja c.o. z kotłem i grzejnikami, bez kominka; instalacja gazowa bez osprzętu kuchennego; wentylacja mechaniczna ( jeśli występuje)
***
system dociepleń i tynki zewnętrzne z malowaniem; okładziny elewacyjne; balustrady, parapety zewnętrzne i inne roboty zewnętrzne np. taras, opaski wokół domu, schody zewnętrzne
***
tynki wewnętrzne, drzwi i okna wewnętrzne, lekkie ścianki działowe, roboty malarskie, posadzki i inne prace wykończeniowe
* w zależności od ilości punktów elektrycznych na 1m2
** w zależności od ilości punktów sanitarnych na 1m2 oraz ilości (odległości) instalacji rurowej
*** w zależności od rodzaju użytych meteriałów i specyfikacji wykończenia
Zmiany w projekcie
Jeśli zmiany, które chcesz wprowadzić nie są ujęte w powyższym zestawieniu, skontaktuj się z nami. Nasz architekt przeanalizuje i doradzi, które z Twoich propozycji warto wdrożyć. O zgodę na zmiany możesz wystąpić nie tylko w momencie zakupu projektu, ale także później i otrzymasz ją bezpłatnie w ciągu kilku dni.
Pliki do pobrania
Dokumentacja (zawartość pakietu projektowego)
3 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego ze szczegółowym opisem
Dowiedz sie wiecej3 egzemplarze projektu technicznego (konstrukcja, instalacje: sanitarna, c.o., elektryczna, gazowa (jeśli występują)) ze szczegółowym opisem i charakterystyką energetyczną (jeśli dotyczy)
Dowiedz sie wiecejZgoda autora na zmiany w projekcie "in blanco"
Dodatki
Pakiet dodatków, który otrzymasz razem z projektem
Masz 30 dni na zwrot i 365 dni na wymianę projektu