Wybierz kolekcję projektów budynków rolniczych

Obory dla krów mlecznych
Obory dla bydła mięsnego
Tuczarnie
Chlewnie
Kurniki
Stajnie
Stajnie z mieszkaniem
Ujeżdżalnie i lonżownie
Stodoły
Inwentarsko-gospodarcze

Kolekcja budynków dla rolnictwa

Zachęcamy do zapoznania się z autorską Kolekcją projektów budynków dla rolnictwa. Oferujemy zarówno budynki dla zwierząt, jak i obiekty pomocnicze, niezbędne przy prowadzeniu działalności rolniczej. W Kolekcji projektów Muratora znajdują się stodoły oraz niewielkie budynki inwentarsko-gospodarcze dedykowane małym gospodarstwom rolnym. Hodowcom zwierząt proponujemy: obory – dla krów mlecznych i mięsnych, budynki dla trzody chlewnej – chlewnie i tuczarnie, a także kurniki – dla kur niosek i brojlerów, z utrzymaniem ściółkowym i klatkowym. Prezentujemy także – liczącą prawie 50 projektów – Kolekcję różnorodnych stajni, a także ujeżdżalnie i lonżownie. W wielu projektach stajni przewidziano dodatkową funkcję – mieszkanie, część rekreacyjną lub pokoje na wynajem. Oferujemy małe stajnie (angielskie i całoroczne), stajnie o średniej obsadzie z pomieszczeniami pomocniczymi (siodlarnia, paszarania, wc), jak i duże stajnie (pensjonaty dla koni), z obszerną częścią pomocniczą, a często też – z pokojami gościnnymi, dyżurką dla pracownika, czy mieszkaniem dla właściciela obiektu. Ofertę budynków rolniczych uzupełniają projekty płyt obornikowych, o powierzchni od 27 m2 do 720 m2. Duża i różnorodna oferta pozwoli każdemu dokonać wyboru.

Projekty budynków rolniczych powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

Masz problem z wyborem projektu budynku rolniczego? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu budynku rolniczego najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

Wybierając projekt budynku rolniczego z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie budynku rolniczego przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Eksperci Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.
Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
22 59 05 000
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.