Miesięcznik Murator ONLINE

Wszystkie projekty

(1018)
Szafranowy - wariant III
Samotna gwiazda - wariant IV
Przystępny - wariant II (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Zachodzące słońce - wariant V
Zachodzące słońce - wariant VI
Szczęśliwy
Szczęśliwy - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Wygodny
Wygodny - wariant I
-100 zł PROMOCJA
Blady świt
-200 zł PROMOCJA
Dobry pomysł
-200 zł PROMOCJA
Dobry pomysł - wariant I
Miarodajny - wariant XXI
Tylko jeden (aranżacja 1)
-200 zł PROMOCJA
Zachodzące słońce - wariant II
Zachodzące słońce - wariant III
Zachodzące słońce - wariant IV
-200 zł PROMOCJA
Oznaczony - wariant III (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-200 zł PROMOCJA
Oznaczony - wariant II (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-100 zł PROMOCJA
Trafna decyzja (etap I)
-100 zł PROMOCJA
Trafna decyzja (etap II)
-100 zł PROMOCJA
Trafna decyzja - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Droga do szczęścia - wariant I
-100 zł PROMOCJA
Ciche wspomnienie
-200 zł PROMOCJA
Droga do szczęścia
-200 zł PROMOCJA
Szafranowy - wariant II
Nowa historia
Nowa historia - wariant I
Pionierski - wariant I
Wyjątkowy
1 2 ... 34 »

Wszystkie projekty domów

Tworzona już od 19 lat Kolekcja Projektów Gotowych to zbiór projektów opracowanych przez kilkudziesięciu profesjonalnych architektów z całej Polski. Cała Kolekcja liczy już ponad 1500 projektów i z każdym rokiem ta liczba rośnie.
Projekty domów
Najliczniejszą grupę projektów stanowią gotowe projekty domów – jest ich już ponad 900. Na tę liczbę składają się: projekty domów piętrowych, projekty domów parterowych, projekty domów z możliwością adaptacji poddasza, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów bliźniaczych, projekty domów rekreacyjnych, projekty domów energooszczędnych, projekty domów małych i tanich, projekty domów na wąską działkę, projekty domów nowoczesnych, projekty domów w stylu dworkowym oraz projekty domów z dopłatą MdM.
Gotowy projekt domu i zawartość pakietu projektowego
Dokumentacja, którą otrzymasz po zamówieniu projektu domu, to: opis techniczny (części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej), projekt architektoniczny (przykładowy plan zagospodarowania działki, rzuty wszystkich kondygnacji, aranżacje wszystkich kondygnacji, rzut więźby dachowej, rzut dachu, przekroje, elewacje, zestawienie stolarki), projekt konstrukcyjny (rzut fundamentów, rzut stropów, detale konstrukcyjne i połączenia), projekty wewnętrznych instalacji (wodnej, kanalizacyjnej, C.O., gazowej i elektrycznej), zestawienie materiałów oraz uproszczony ślepy kosztorys.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki projektów gotowych, która pomoże odnaleźć projekt spełniający Twoje kryteria kryteria.
Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA