+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Garaż - liczba stanowisk

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Wiata garażowa - liczba stanowisk

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia netto

Powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku mierzona na poziomie podłogi, po wewnętrznym obrysie ścian w stanie wykończonym. Na jej wartość nie wpływa wysokość pomieszczeń

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Wysokość parteru

od:

 m

do:

 m

Wymiary wjazdu

Szerokość i wysokość otworu mierzona w świetle ścian (w stanie wykończonym)

Wysokość wjazdu

od:

 m

do:

 m

Szerokość wjazdu

od:

 m

do:

 m

Wymiary budynku

Front

od:

 m

do:

 m

Bok

od:

 m

do:

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Kondygnacje

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Dach

Funkcje dodatkowe

Pomieszczenia dodatkowe, uzupełniające podstawową funkcję budynku, np.: pom. gosp., kotłownia, łazienka/wc, pom. socjalne, szatnia

Technologia

Ściany

Wyczyść filtry

Garaże jednostanowiskowe

z

1

Liczba projektów: 0

Nie znaleźliśmy w naszej bazie projektów odpowiadającym filtrom, usuń niektóre filtry lub wyczyść wszystkie i zacznij jeszcze raz

Pomożemy Ci znaleźć wymarzony dom Napisz do nas

z

1

Garaże jednostanowiskowe

Projekty garaży jednostanowiskowych

Dużą popularnością wśród inwestorów cieszą się projekty garaży jednostanowiskowych. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieszczą się na niedużej działce. Natomiast gdy tylko rozmiar działki na to pozwoli, można wybrać garaż jednostanowiskowy z dodatkową funkcją np. wiatą, częścią rekreacyjną czy pomieszczeniem gospodarczym.

Podczas budowy domu jednorodzinnego niekiedy inwestorzy świadomie rezygnują z garażu w bryle. Jednak auto także potrzebuje swojego „domu” i wtedy na ratunek przychodzą projekty garaży. Dla jednego auta wystarczy garaż jednostanowiskowy. Często rodzina posiada dwa auta, wtedy dobrym rozwiązaniem może być garaż jednostanowiskowy z wiatą garażową.

Projekty garaży jednostanowiskowych z dodatkową funkcją
Dla mieszkańców domów bez piwnicy czy dużego pomieszczenia gospodarczego doskonałym rozwiązaniem może być garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym. Będzie to doskonałe miejsce na kosiarkę, sprzęt wędkarski czy też meble tarasowe które można schronić przed zimą. Pomieszczenie gospodarcze może być też miejscem do majsterkowania. W wielu garażach i wiatach jednostanowiskowych z Kolekcji Muratora oprócz funkcji podstawowej, przewidziano także pomieszczenia dodatkowe umożliwiające zaadaptowanie tych budynków do innych celów, m.in.: zaplecza sanitarne, strychy, wiaty rekreacyjne.

Garaże jednostanowiskowe w Kolekcji Muratora
W Kolekcji można znaleźć garaże i wiaty parterowe i z poddaszem o powierzchni od 19 do ponad 80 mkw. Budynki o uniwersalnej architekturze, z jedno-, dwu- lub wielospadowym dachem.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie