Wybierz kolekcję projektów budynków garażowo-magazynowych i magazynów

Magazyny parterowe
Magazyny z poddaszem
Wiaty i budynki z wiatą
Magazyny z funkcją socjalno-biurową
Magazyny z funkcją mieszkalną
Magazyny w konstrukcji stalowej
Wszystkie magazyny

Projekty budynków magazynowych

Szukacie dopasowanego do Waszych potrzeb projektu hali lub magazynu? Jeśli tak, to oferta MURATORA będzie “strzałem w dziesiątkę”. Nasza Kolekcja projektów magazynów jest tak samo zróżnicowana, jak preferencje naszych Klientów. Tworząc ją, wzięliśmy pod uwagę różne rodzaje działalności, uwarunkowania architektoniczne i technologię budowy. Wiemy, że właściwie dobrany budynek może przełożyć się na efektywność działalności, dlatego zależy nam, abyście znaleźli w naszej ofercie projekt hali lub projekt magazynu "skrojony na miarę" własnych potrzeb.

Nasza oferta projektów budynków magazynowych skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców i rolników. Ponad sto różnorodnych propozycji oznacza pełną swobodę naszych klientów przy wyborze wymarzonego projektu.

 

Magazyn nie jedno ma imię

Projekty budynków magazynowych z oferty MURATORA są zróżnicowane pod względem rozmiaru, funkcjonalności i technologii budowy. Hale magazynowe występując zarówno w technologii murowej, jak i stalowej. Zazwyczaj są to obiekty o dużej kubaturze, przeznaczone do składowania różnego rodzaju towarów lub garażowania samochodów dostawczych. W sporej części budynków magazynowych przewidziano zaplecze socjalno-biurowe, które pozwala na przeznaczenie magazynu na hurtownię lub budynek produkcyjny. Mniejsze budynki można zaadaptować na warsztat samochodowy, wulkanizację czy myjnię. Spora grupa projektów to budynki mieszkalno-magazynowe, w których parter pełni funkcję magazynu, a na poddaszu zlokalizowane jest mieszkanie. Część mieszkalną można wykorzystać na własne potrzeby lub na zakwaterowanie dla pracowników. Wszystkie projekty magazynów łączy jeden wspólny mianownik, czyli obszerne bramy wjazdowe. Magazyn nie jedno ma imię, o czym bez wątpienia się przekonacie szukając projektu magazynu w naszej Kolekcji.

 

Przykładowy projekt magazynu z częścią pomocnicząOkreślenie parametrów vs trafność wyboru

Szukając projektu magazynu, warto sprecyzować potrzeby funkcjonalne, preferowaną technologię budowy, jak również parametry wynikające z WZ lub MPZP. Aby znaleźć wymarzony projekt budynku magazynowego, powinniście określić:

 

Należy pamiętać, że wiele modyfikacji można wprowadzić do projektu na etapie adaptacji tj. przy pomocy miejscowego architekta. Do częstych zmian należy wydłużenie lub skrócenie budynku. Warto więc nie odrzucać z klucza budynku, tylko dlatego, że jest za długi. Zmiana długości jest zmianą stosunkowo prostą. Jeśli nie jesteś pewien, jakie zmiany może nanieść Twój lokalny architekt — skontaktuj się z nami. Postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji.

 

Budowa czy wynajem

Bardzo wielu przedsiębiorców decyduje się na wynajem powierzchni magazynowych. W perspektywie wielu lat, po wykonaniu bilansu finansowego, wynajem może się okazać droższy od budowy. Jeśli więc dysponujecie gotówką, macie możliwość wzięcia kredytu lub uzyskania dofinansowania z UE, zdecydowanie warto pomyśleć o budowie własnego magazynu. Przy tak bogatej ofercie MURATORA znalezienie odpowiedniego projektu nie powinno być problemem, zatem jedno macie już z głowy. Buduj, nie zwlekaj! - czas to pieniądz.

Jeśli potrzebujecie więcej informacji na temat projektów MURATORA lub nie znaleźliście projektu, które spełniałby Wasze potrzeby — jesteśmy do dyspozycji pod nr 22 59 05 580. Zapraszamy!

 

Zobacz także:

Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
22 59 05 000
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.