O nas i naszych projektach

Co roku wprowadzamy ponad 100 różnorodnych NOWOŚCI, w których odzwierciedlamy aktualne potrzeby, gusty i oczekiwania Inwestorów. U nas możesz nie tylko kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów (architekta i kosztorysanta , doradcy kredytowego). Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie. Dzisiaj możemy być dumni, że ponad 190 tysiącom osób – nie tylko w Polsce, ale i za granicą – pomogliśmy w wyborze projektu i spełnieniu marzeń o własnym miejscu na ziemi. Poniżej przedstawiamy osoby współpracujące przy tworzeniu Kolekcji Murator PROJEKTY oraz prowadzące doradztwo (bezpośrednio, telefonicznie i mailowo) oraz obsługę sprzedażową. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne zadania. Zapraszamy do współpracy firmy, które są zainteresowane sprzedażą naszych projektów na terenie Polski, a także architektów zainteresowanych komisową sprzedażą własnych projektów.

Doradcy ds. Projektów Gotowych w Warszawie

Ewa Cieślak

Szef Działu Projektów Gotowych
projekty@murator.com.pl
tel.: 22 59 05 689

Beata Simka

Doradca ds. Projektów Gotowych (budynki rolnicze,
gospodarcze i usługowe)
bsimka@murator.com.pl
tel.: 22 59 05 580

Regionalni doradcy ds. Projektów Gotowych

Grażyna Younes

Doradca ds. Projektów Gotowych w regionie pomorskim
projektygdansk@murator.com.pl
tel.: 58 32 17 361

Doradcy ds. Wycen i Kosztorysów

Marcin Gościmski

Specjalista ds. Wycen i Kosztorysów
mgoscimski@murator.com.pl
tel.: 22 59 05 279

Ekspert Kredytowy Murator Finanse

Współpraca - Sprzedaż Projektów, Deweloperzy

Jeżeli chcesz sprzedawać projekty z Kolekcji Murator PROJEKTY - przyślij do nas krótką informację o swojej firmie (zakres działalności, lokalizacja, teren działania, kontakt). Na pewno się skontaktujemy. Jeżeli chcesz realizować osiedla – małe lub duże - według projektów z Kolekcji Murator PROJEKTY – poinformuj nas o swoich planach, a my pomożemy wybrać Ci odpowiednie projekty oraz zaproponujemy różne możliwości współpracy promocyjnej. Jednym słowem przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę specjalną.

Jarosław Jakubowski

Samodzielny Specjalista ds. współpracy B2B
jjakubowski@murator.com.pl
tel.: 22 59 05 309

Współpraca - Architekci

Jeżeli chcesz dołączyć swój projekt do Kolekcji Murator PROJEKTY – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty. Obecnie współpracujemy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Dołącz do tego prestiżowego grona.

arch. Agnieszka Sochacka

Doradca ds. Projektów Gotowych
projekty@murator.com.pl
tel.: 22 59 05 233

Marketing

Ewelina Wantrych

Specjalista ds. Marketingu
ewantrych@murator.com.pl
tel.: 22 59 06 390

 

Grafika

Publikacje (Katalogi, Media Cyfrowe)

Jolanta Góral

Redaktor Naczelna
jgoral@murator.com.pl
tel.: 22 59 05 310

Iwona Malicka

Redaktor Prowadząca
imalicka@murator.com.pl
tel.: 22 59 05 426

Dyrektor Zarządzający

Beata Kerntopf-Ślusarczyk

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
projekty@murator.com.pl

polecane projekty

M245 Trafna decyzja (etap II)

Pow. użytkowa:
79,9 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
17,00 x 15,20 m
Kąt nach. dachu:
40°
Stan sur. zamkn.:
133 000 zł

C333 Miarodajny

Pow. użytkowa:
63,5 m2
Liczba pokoi:
2
Wymiary działki:
18,50 x 16,90 m
Kąt nach. dachu:
40°
Stan sur. zamkn.:
166 000 zł

C374a Szafranowy - wariant I

Pow. użytkowa:
124,2 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
24,00 x 24,20 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
409 000 zł

Dyskusje na forum

projekt C333c MIARODAJNY wariant 3

anka.k.

projekt C333d MIARODAJNY wariant 4

monika91

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.