Miesięcznik Murator ONLINE

Wybierz kolekcję projektów budynków rolniczych

Obory dla krów mlecznych
8
Obory dla bydła mięsnego
3
Tuczarnie
16
Chlewnie
9
Kurniki
6
Stajnie
45
Stajnie z mieszkaniem
16
Ujeżdżalnie i lonżownie
1
Stodoły
14
Inwentarsko-gospodarcze
18
Agroturystyka
16

Kolekcja budynków dla rolnictwa

Zachęcamy do zapoznania się z autorską Kolekcją projektów budynków dla rolnictwa. Oferujemy zarówno budynki dla zwierząt, jak i obiekty pomocnicze, niezbędne przy prowadzeniu działalności rolniczej. W Kolekcji projektów Muratora znajdują się stodoły oraz niewielkie budynki inwentarsko-gospodarcze dedykowane małym gospodarstwom rolnym. Hodowcom zwierząt proponujemy: obory – dla krów mlecznych i mięsnych, budynki dla trzody chlewnej – chlewnie i tuczarnie, a także kurniki – dla kur niosek i brojlerów, z utrzymaniem ściółkowym i klatkowym. Prezentujemy także – liczącą prawie 50 projektów – Kolekcję różnorodnych stajni, a także ujeżdżalnie i lonżownie. W wielu projektach stajni przewidziano dodatkową funkcję – mieszkanie, część rekreacyjną lub pokoje na wynajem. Oferujemy małe stajnie (angielskie i całoroczne), stajnie o średniej obsadzie z pomieszczeniami pomocniczymi (siodlarnia, paszarania, wc), jak i duże stajnie (pensjonaty dla koni), z obszerną częścią pomocniczą, a często też – z pokojami gościnnymi, dyżurką dla pracownika, czy mieszkaniem dla właściciela obiektu. Ofertę budynków rolniczych uzupełniają projekty płyt obornikowych, o powierzchni od 27 m2 do 720 m2. Duża i różnorodna oferta pozwoli każdemu dokonać wyboru.

Projekty budynków rolniczych powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

Masz problem z wyborem projektu budynku rolniczego? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu budynku rolniczego najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

Wybierając projekt budynku rolniczego z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie budynku rolniczego przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Eksperci Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.
Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA