Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Wybierz kolekcję projektów budynków garażowo-magazynowych i magazynów

Magazyny parterowe
Magazyny z poddaszem
Wiaty i budynki z wiatą
Magazyny z funkcją socjalno-biurową
Magazyny z funkcją mieszkalną
Magazyny w konstrukcji stalowej
Wszystkie magazyny

Kolekcja projektów budynków garażowo-magazynowych i magazynów

Zachęcamy do zapoznania się z autorską Kolekcją projektów budynków garażowo-magazynowych i magazynów. Zawiera ona ponad 100 różnorodnych budynków garażowo-magazynowych, magazynów i wiat o powierzchni od 60 do1300 mkw., zaprojektowanych w technologii murowej, drewnianej lub stalowej, o prostych i ekonomicznych bryłach, przystosowanych do różnorodnych rozwiązań funkcjonalnych. W ofercie są obiekty parterowe oraz z poddaszem użytkowym (gospodarczym lub mieszkalnym). W wielu budynkach przewidziano część socjalno-biurową, dzięki czemu łatwo je można przystosować do innych funkcji, np. jako warsztat, myjnię czy hurtownię. Budynki garażowo-magazynowe charakteryzują się bramami wjazdowymi o powiększonych wymiarach, umożliwiające garażowanie dużych pojazdów i maszyn rolniczych. Przestronne, wielofunkcyjne pomieszczenia można także zaadaptować na przechowalnię, chłodnię lub halę produkcyjną. Bardzo funkcjonalne rozwiązanie przewiano w budynkach garażowo-magazynowe z częścią mieszkalną, projektując dwie funkcje w jednym obiekcie. Część mieszkalna przewidziana jest zazwyczaj w bocznej, wydzielonej części budynku, albo na poddaszu – z niezależnym wejściem. Budynki garażowo-magazynowe z Kolekcji Muratora zaprojektowane są niezwykle uniwersalnie. Aby użytkować budynek w innych celach niż garażowo-magazynowy wystarczy aby lokalny architekt – w ramach adaptacji – dostosował obiekt do preferowanej przez Inwestora funkcji.

Projekty budynków garażowo-magazynowych powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

Masz problem z wyborem projektu budynku garażowo-magazynowego? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu garażu najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

Wybierając projekt budynku garażowo-magazynowego z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie budynku garażowo-magazynowegh przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom.

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Doradcy Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.

Koszt przesyłki pokrywa Murator PROJEKTY (dotyczy terenu RP).

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.