Miesięcznik Murator ONLINE

B09

Wspólny pomysł (bliźniak)

Powierzchnia użytkowa

82,5 m2

Liczba pokoi

4

Wymiary działki

17,60 x 22,10 m

Kąt nachylenia dachu

35°

Stan surowy zamknięty

134 000 zł

info

Projekt spełnia warunki techniczne obowiązujące do 08.12.2018 r. (dotyczące szerokości garażu). Na etapie adaptacji należy go dostosować do aktualnych przepisów (np. zmieniając szerokość garażu lub przeznaczenie pomieszczeni.
Wszystkie prezentowane dane dotyczą jednego segmentu. Chcąc zrealizować dom w zabudowie bliźniaczej należy zakupić dwa segmenty: prawy oraz lewy (lustrzane odbicie).

Rzut parteru

82,5 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 4,3 m²
3 pokój dzienny 27,5 m²
4 sypialnia 10,6 m²
5 sypialnia 10,3 m²
6 garderoba 2,5 m²
7 korytarz 4,9 m²
8 łazienka 4,3 m²
9 sypialnia 9,6 m²
10 kuchnia 8,5 m²
Razem 82,5 m²
2 kotłownia 7,1 m²
11 garaż 17,1 m²
12 taras 11,1 m²  
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 35 °
wysokość w kalenicy 6,18 m
wysokość parteru 2,67 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA