Miesięcznik Murator ONLINE

GMC54

Budynek garażowo-magazynowy

Powierzchnia netto

234,7 m2

Garaż/wiata (stanowiska)

2/0

Kąt nachylenia dachu

25°

Stan surowy zamknięty

220 000 zł

info

Uproszczony ślepy kosztorys dostępny bezpłatnie, na zamówienie, w terminie 15 dni roboczych. Oferta dostępna dla Klientów zamawiających projekt.

Rzut parteru

148,7 m²

Rzut parteru POW. 148,7 m²
LP Pomieszczenia netto
1 pom. garażowo-magazynowe 63,3 m²
2 pom. garażowo-magazynowe 44,6 m²
3 pom. gosp. 40,9 m²
Razem 148,7 m²
Rzut piętra

86,0 m²

Rzut piętra POW. 86,0 m²
LP Pomieszczenia netto
4 pom. gosp. 86,0 m²
5 pustka nad parterem
Razem 86,0 m²
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA