DL01S

Dla dwojga (rekreacyjny)

Powierzchnia użytkowa

37,2 m2

Liczba pokoi

2

Wymiary działki

15,70 x 16,10 m

Kąt nachylenia dachu

30°

Stan surowy zamknięty

60 000 zł

info

Ze względu na zastosowane rozwiązania funkcjonalne, materiałowe oraz instalacyjne budynek polecany jest jako rekreacyjny.
W dokumentacji, oprócz ogrzewania elektrycznego, przewidziano także system dystrybucji gorącego powietrza DGP.

Projekt:
1 350 zł

Czas realizacji:

3 dni robocze
Rzut parteru

37,2 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 pokój + aneks kuchenny 21,2 m²
2 korytarz 3,4 m²
3 łazienka 3,6 m²
4 sypialnia 9,0 m²
Razem 37,2 m²
5 taras 52,8 m²  
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 30 °
wysokość w kalenicy 5,38 m
wysokość parteru 2,47 m
update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA