Projekt stajni: Murator O04

Obora dla 21 krów mlecznych, uwięziowa (stanowiskowa), na płytkiej ściółce

PROJEKT: 2 190 zł
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA PROJEKTU: 7 dni roboczych
Zamów
Budynek murowany o konstrukcji trójnawowej, parterowy, niepodpiwniczony. Obiekt przeznaczony do chowu bydła mlecznego w małych gospodarstwach rolnych. Budynek dla 21 krów w systemie stanowiskowym (uwięziowym) (21,00 DJP). Projekt zakłada zlokalizowanie pomieszczeń obsługi technicznej i technologicznej oraz utrzymanie cieląt, jałówkę i krów zasuszownych w innym budynku. System utrzymania: na płytkiej ściółce (przy zastosowaniu mat legowiskowych utrzymanie bezściółkowe).
Ścielenie stanowisk: dostarczenie ściółki przez wrota korytarzy, rozścielanie ręczne.
Zadawanie paszy: ręczne lub zmechanizowane z przejezdnego stołu paszowego.
Usuwanie odchodów: obornik usuwany przez wrota korytarzy spychaczem czołowym lub zgarniakiem posuwisto–zwrotnym i sezonowany na płycie ...  Pełny opis projektu »
Liczba boksów:
21
Powierzchnia netto:
197,8 m2
Powierzchnia zabudowy:
222,0 m2
Kąt nachylenia dachu:
21o
Autor: inż. Andrzej Wesołowski
Zapytaj o projekt
22 5905 555
RZUT PRZYZIEMIA POW. 197,8 m²
 • RZUT PRZYZIEMIA

  po podłodze
 • 1. stanowiska dla krów dojnych
  45,4 m²
 • 2. korytarz paszowy
  64,1 m²
 • 3. korytarz gnojowy
  88,3 m²
 • Razem
  197,8
PRZEKRÓJ

PRZEKRÓJ

 • kąt nachylenia dachu
  21 °
 • wysokość w kalenicy
  5,08 m
zamów
ZAWARTOŚĆ PAKIETU PROJEKTOWEGO
zobacz
JAKIE ZMIANY MOŻESZ WPROWADZIĆ DO PROJEKTU?
sprawdź
POLUB TEN PROJEKT
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.

Wraz z projektem otrzymasz:

W promocyjnej cenie można zamówić:
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@murator.com.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.