+48 22 59 05 000

pn.-pt. 8-20, sb. 10-17

Kontakt i pomoc^
Kontakt i pomoc
Zamów rozmowę
Umów wideorozmowę
Napisz do nas
Pomoc w kredycie
Bezpłatna analiza działki
logo

Filtry:

Wyczyść filtry

Powierzchnia użytkowa

Suma powierzchni pomieszczeń mierzona po wewnętrznym obrysie ścian. Na jej wielkość ma wpływ wysokość pomieszczenia i jest liczona:
– w 100% – przy wysokości w świetle powyżej 2,2 m,
– w 50% – przy wysokości między 1,4 m a 2,2 m,
– pomija się – przy wysokości poniżej 1,4 m.
Do powierzchni użytkowej domu nie dolicza się powierzchni niektórych pomieszczeń, np. piwnicy, garażu, kotłowni, strychu

od:

 m2

do:

 m2

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia mierzona po obrysie zewnętrznych krawędzi wykończonego budynku z uwzględnieniem powierzchni nadwieszonych (np. wykusz). Nie dolicza się do niej elementów drugorzędnych (np. schodów zewnętrznych, daszków, ramp) oraz elementów niewystających ponad powierzchnię terenu.

od:

 m2

do:

 m2

Kondygnacje

Garaż / Wiata garażowa

Suma miejsc postojowych (garaż + wiata garażowa)

Suma miejsc postojowych

Brak

1

2

2+

Dach

Kąt dachu

od:

°

do:

°

Pomieszczenia

Pokoje (z salonem) Liczba wszystkich pokoi

1-2

3

4

5

6

6+

Więcej +2

Łazienki i wc Suma łazienek i wc

1

2

3

3+

Kuchnia

Dodatkowe pomieszczenia

Bryła / typ domu

Więcej +3

Wymiary Twojej działki

Wymiary działki (szerokość x głębokość), na której możliwe jest wybudowanie domu. Wynikają one z wymiarów budynku powiększonych o wymagane przepisami odległości poszczególnych elementów budynku od granic działki. Rzeczywistą odległość od drogi należy sprawdzić i dostosować do wymogów zawartych w MPZA lub WZ
plot-image

Szerokość (SZ)

 m

Głębokość (G)

 m

Wymiary budynku

Szerokość do

 m

Głębokość do

 m

Wysokość budynku

Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu – kalenicy

od:

 m

do:

 m

Sezonowość

Wyczyść filtry

Projekty domów piętrowych

z

25

Liczba projektów: 716

Domy piętrowe to obiekty coraz popularniejsze wśród inwestorów, zainteresowanych stworzeniem przestronnego i komfortowego obiektu mieszkalnego. Projekt domu piętrowego zazwyczaj podzielony jest na strefę dzienną na parterze i nocną na wyższej kondygnacji, zapewniając domownikom optymalny poziom prywatności. W kategorii projekty domów piętrowych znajdziesz budynki utrzymane w różnorodnym stylu; zarówno bardziej nowoczesnym, jak i klasycznym. Cechują się one zróżnicowaną wielkością od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Dzięki temu zaspokajają potrzeby oszczędnych singli, rodzin z dziećmi i miłośników luksusu. Piętrowe budynki mieszkalne mogą posiadać zadaszenie o różnym stopniu nachylenia, jak również odmienną wysokość. W konsekwencji bez trudu wybierzesz propozycję zgodną z zapisami MPZP lub WZ oraz własnymi preferencjami. Ich niewielka powierzchnia zabudowy sprawia także, że pasują one do niedużych działek, umożliwiając pozyskanie większej przestrzeni na ogród lub garaż. Chcesz kupić dopracowany projekt domu piętrowego? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą kategorią.

Poradnik Przed wyborem projektu

Ponad 60 stron praktycznych porad jak wybrać projekt spełniający Twoje oczekiwania

Pobierz
next page
Następna strona

z

25

Projekty domów piętrowych

Projekty domów piętrowych

Interesuje Cię projekt domu piętrowego? Potrzebujesz dużej powierzchni użytkowej, ale nie masz wystarczająco dużej działki? W Twoim domu ma zamieszkać rodzina wielopokoleniowa i każde pokolenie potrzebuje swojej kondygnacji? Opcji jest wiele… tak jak projektów domów piętrowych w naszej Kolekcji. Dzięki nim Twoje potrzeby zostaną zaspokojone. Ta Kolekcja to głównie zbiór nowoczesnych domów piętrowych.

  • Zalety domów piętrowych?
  • Znajdź ciekawe dodatki do zamówionego projektu domu piętrowego
  • Chcesz projekt domu piętrowego, ale z jakim dachem?

Zdjęcie przedstawiające projekt domu piętrowego z płaskim dachemZobacz także:

 

Dom piętrowy - sprawdź jego zalety

- Projekt domów piętrowych to idealne rozwiązanie dla Inwestorów, którzy potrzebują więcej niż jednej kondygnacji i nie chcą ograniczać przestrzeni skosami, dzięki czemu aranżacja wnętrz będzie łatwiejsza
- Brak poddasza w domach piętrowych, to większa powierzchnia użytkowa, o takiej samej wysokości w każdym miejscu domu.
- Domy piętrowe są dobrym pomysłem, kiedy potrzebna jest duża przestrzeń, a metraż działki nie jest zbyt duży (dom piętrowy zajmują mniej miejsca na działce niż dom parterowy o takim samym programie funkcjonalnym).

 

Jak urządzić dom piętrowy?

Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić dom, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Zajrzyj do galerii z aranżacjami wnętrz, znajdziesz w niej między innymi pomysły na urządzenie domu piętrowego. W galerii prezentujemy nasze pomysły na aranżację salonu, kuchni, łazienki i sypialni.

 

Dodatki do zamówionego projektu domu piętrowego

Zamawiając projekt domu piętrowego, masz możliwość otrzymania dodatków w atrakcyjnej cenie, są to między innymi: kosztorys inwestorski, projekt ogrodzenia (5 opracowań w jednej dokumentacji), projekt drewutni ogrodowej, projekt instalacji solarnej i wiele innych (kliknij zakładkę: Dodatki do projektów).


By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Czekamy na telefony: 22 59 05 000, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie.