Projekt obory: Murator BO01

Obora dla 36 sztuk bydła opasowego, na płytkiej i głębokiej ściółce

PROJEKT: 1 590 zł
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA PROJEKTU: 7 dni roboczych
Zamów
Budynek murowany, o konstrukcji jednonawowej, parterowy, niepodpiwniczony. Obiekt przeznaczony do hodowli bydła w małych gospodarstwach rolnych. Budynek dla 35 sztuk opasów, ze stanowiskami: grupowymi (tuczu wstępnego) i uwięziowymi (tuczu końcowego) (25,20 DJP). System utrzymania: na głębokiej ściółce – w kojcach grupowych; na płytkiej ściółce–na stanowiskach uwięziowych. Ścielenie stanowisk: słoma dostarczana przez korytarz gnojowo–żywieniowy i rozścielana ręcznie.
Zadawanie paszy: ręczne, ze stołu paszowego.
Usuwanie odchodów: obornik usuwany przez wrota i wywożony na pole podczas sezonu agrotechnicznego;odpływ gnojówki do szczelnego, podziemnego zbiornika. W przypadku usuwania obornika poza sezonem agrotechnicznym, konieczna płyta obornikowa. Projekt ...  Pełny opis projektu »
Liczba zwierząt:
36
DJP:
25,20
Utrzymanie:
mieszany
Powierzchnia netto:
152,3 m2
Powierzchnia zabudowy:
171,1 m2
Kąt nachylenia dachu:
15o
Autor: inż. Jan Puchalski, mgr Robert Hubner, inż. Marek Wroński
Zapytaj o projekt
22 5905 555
RZUT PRZYZIEMIA POW. 152,3 m²
 • RZUT PRZYZIEMIA

  po podłodze
 • 1. stanowiska tuczu wstępnego
  47,0 m²
 • 2. stanowiska tuczu końcowego
  20,6 m²
 • 3. korytarz gnojowo-żywieniowy
  29,4 m²
 • 4. korytarz paszowy
  29,4 m²
 • 5. korytarz gnojowy
  25,9 m²
 • Razem
  152,3
PRZEKRÓJ

PRZEKRÓJ

 • kąt nachylenia dachu
  15 °
 • wysokość w kalenicy
  6,85 m
zamów
ZAWARTOŚĆ PAKIETU PROJEKTOWEGO
zobacz
JAKIE ZMIANY MOŻESZ WPROWADZIĆ DO PROJEKTU?
sprawdź
POLUB TEN PROJEKT
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.

Orientacyjne koszty budowy (netto)

1. Stan zero
35 000 zł
2. Stan surowy otwarty
73 000 zł
3. Stan surowy zamknięty
18 000 zł
Razem (1-3):
126 000 zł
Ceny aktualne na: II kwartał 2014

Wraz z projektem otrzymasz:

W promocyjnej cenie można zamówić:
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.