Zwrot i wymiana

ZWROT PROJEKTU DO 30 DNI

  • Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu (zwrotu produktu) bez podawania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki (decyduje data stempla pocztowego). Zwracany produkt należy przesłać na adres: TIME SA., Dział Projektów Gotowych, ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa.
  • Produkt jakim jest projekt gotowy musi być oryginalny, oryginalnie zszyty, kompletny (wraz ze wszystkimi dodatkami), nie może zawierać naniesień lub innych widocznych śladów użytkowania czy uszkodzeń.
  • Do przesyłki z produktem musi być dołączone: kopia dokumentu zakupu oraz Oświadczenia o odstąpieniu od Umowy zakupu (np. prawidłowo wypełniony Formularz odstąpienia od Umowy). W przypadku odstąpienia od umowy zakupu koszty przesyłki produktu do Murator pokrywa Kupujący.
  • Murator zwróci Kupującemu kwotę stanowiącą równowartość kosztu zakupu w terminie 14 dni od dnia otrzymania Oświadczenia o odstąpieniu od Umowy zakupu, przy czym może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktu lub otrzymania dowodu jego odesłania.

WYMIANA PROJEKTU DO 12 MIESIĘCY

  • Kupujący może wymienić zakupiony projekt na inny, prezentowany na stronie www.projekty.muratordom.pl w terminie do 12 miesięcy od daty otrzymania przesyłki.
  • Wymieniany produkt jakim jest projekt gotowy musi być oryginalny, oryginalnie zszyty, kompletny, nie może zawierać naniesień lub innych widocznych śladów użytkowania czy uszkodzeń.
  • Szczegółowe zasady dotyczące wymiany, terminy oraz kwestie kosztów manipulacyjnych, w tym wysyłki projektów, Kupujący ustala z Murator telefonicznie: 22 59 05 555 i/lub e-mailowo: projekty@murator.com.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.