Zapraszamy do współpracy DEWELOPERÓW

Zapraszamy do współpracy DEWELOPERÓW

Buduj z naszych projektów, korzystaj z naszego doświadczenia

Posiadamy wieloletnią praktykę w projektowaniu budynków jednorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Ponadto, jako lider wśród wydawnictw z branży budowlanej i wnętrzarskiej, mamy kontakt z inwestorami i dysponujemy wiedzą związaną z aktualnymi trendami a także z oczekiwaniami i preferencjami osób planujących zamieszkać we własnym domu. Dzięki temu możemy zaoferować wsparcie w zakresie wyboru projektów, a także promocji i finansowania inwestycji. Nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa oraz trendów panujących na rynku. Unikamy szablonowych rozwiązań i stawiamy na zrozumienie, sprawną komunikację oraz przyjazną atmosferę.

PROJEKT

Naszą Kolekcję, około 900 różnorodnych projektów domów wolno stojących, bliźniaczych oraz do zabudowy szeregowej, tworzymy od kilkunastu lat, wykorzystując wiedzę i doświadczenie Muratora, a także informacje przekazywane bezpośrednio przez inwestorów i Klientów oraz z cyklicznie prowadzonych badań rynkowych. Współpracujemy z kilkudziesięcioma pracowniami architektonicznymi z całej Polski, dzięki czemu nasza oferta jest niezmiernie różnorodna zarówno pod względem architektury jak i układów wnętrz, detali i materiałów wykończeniowych. Wiele projektów opracowanych jest w kilku wariantach, umożliwiających tworzenie spójnych architektonicznie zespołów domów, przy jednoczesnym zachowaniu ich różnorodności funkcjonalnej. Architekci Muratora służą pomocą w optymalnym rozplanowaniu osiedli oraz w doborze projektów na poszczególne działki. Przy zakupie większej liczby projektów – oferujemy atrakcyjne rabaty.

Projekty domów bliźniaczych    <<Zobacz projekty domów bliźniczych 

 

Projekty domów z możliwością bliźniaczenia    <<Zobacz projekty domów z możliwością bliźniaczenia

 

 Projekty domów z możliwością szeregowania    <<Zobacz projekty domów z możliwością szeregowania

  

Wszystkie projekty domów    <<Zobacz wszystkie projekty domów

PROMOCJA

Współpraca z nami, to także dodatkowe korzyści promocyjno-marketingowe. Osiedla realizowane z naszych projektów opisywane są w Katalogach, miesięcznikach, na stronach internetowych Muratora, a także prezentowane na imprezach targowych, w których uczestniczymy. Często są także przedmiotem wymiany opinii inwestorów na Forum Muratora. Proponujemy również wparcie dotyczące grafik oraz produkcji materiałów informacyjnych.

USŁUGA - WIZUALIZACJE 3D

Tworzymy wysokiej jakości wizualizacje 3D – bryły domów małych i dużych, jedno- i wielorodzinnych oraz osiedli mieszkaniowych i innych obiektów. Realizujemy również wizualizacje wnętrz w oparciu o koncepcję zleceniodawcy lub z naszą propozycją aranżacji.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń, analiz oraz kontaktów z inwestorami, wiemy na co klienci zwracają uwagę przy wyborze projektu, jakie mają pragnienia i jakie mają wątpliwości. Wiemy również, jak sprawić by budynek zyskał na atrakcyjności; jak uwydatnić wyróżniający go detal; jak zaaranżować wnętrze by ukazało swe możliwości. Sprawimy by klient zakochał się w wizji budynku i zapragnął właśnie w nim zamieszkać.
Dysponujemy nowoczesnym stanowiskiem komputerowym oraz wysokiej jakości programowaniem do modelowania 3D.

     portfolio     <<Zobacz wszystkie nasze wizualizacje


Oferujemy wysokiej jakości usługę w atrakcyjnej cenie oraz interesujące rabaty, zwłaszcza dla stałych klientówJesteśmy dyspozycyjni i terminowi.

FINANSOWANIE

Murator FINANSE – zespół kilkudziesięciu Niezależnych Doradców Kredytowych. Ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kredytów komercyjnych (w szczególności dla firm deweloperskich oraz przedsiębiorstw budowlanych), a także kredytów hipotecznych (dla inwestorów indywidualnych). Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe kilkudziesięciu banków, aby wybrać najkorzystniejsze warunki dla Klienta. Pomagamy w uzyskaniu kredytu, kompletowaniu niezbędnych dokumentów, wspieramy w trudnym procesie negocjacji warunków z bankami. Nasi Doradcy obsługują Klientów komercyjnych i indywidualnych na terenie całej Polski.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: projekty@murator.com.pl, 22 59 05 555 (379)
Do każdego dewelopera podchodzimy indywidualnie.

 

Buduję z Murator PROJEKTY

Jestem deweloperem współpracującym z firmą Murator PROJEKTY od 1998 r., kiedy to rozpocząłem budowę pierwszych domów jednorodzinnych. W ciągu tych lat zbudowaliśmy już kilka osiedli z wykorzystaniem projektów Muratora, zarówno z projektów gotowych, jak i projektowanych na indywidualne zamówienie, uwzględniających wymagania terenu i preferencje przyszłych inwestorów. Wielofunkcyjność, a zarazem prostota projektów powodują, iż od lat budynki Murator PROJEKTY podobaja się inwestorom i dobrze się sprzedają. Zaufanie jakim darzą klienci firmę Murator PROJEKTY też nie pozostaje bez znaczenia. Bardzo sobie cenię elestyczność w przygotowaniu i opracowaniu projektów na nowe inwestycje.

Krzysztof Frydryszewski
Nieruchomości Mazowsze Sp. z o.o.

Zobacz fotorelację z budowy domu modelowego na podstawie projektu "Szum morza" Murator M141

dom modelowy M141 

polecane projekty

DD1777 Pleszka z garażem 1-st. [A]

Pow. użytkowa:
103,4 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
23,20 x 25,60 m
Kąt nach. dachu:
35°

AN1872 Lila Rex Duolit (1872)

Pow. użytkowa:
251,5 m2
Liczba pokoi:
10
Wymiary działki:
26,04 x 20,24 m
Kąt nach. dachu:
40°

AP221 Pulio

Pow. użytkowa:
99,7 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
18,25 x 17,45 m
Kąt nach. dachu:
40°
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
22 59 05 000
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.