Zapraszamy do współpracy DEWELOPERÓW

Zapraszamy do współpracy DEWELOPERÓW

Buduj z naszych projektów, korzystaj z naszego doświadczenia

Posiadamy wieloletnią praktykę w projektowaniu budynków jednorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Ponadto, jako lider wśród wydawnictw z branży budowlanej i wnętrzarskiej, mamy kontakt z inwestorami i dysponujemy wiedzą związaną z aktualnymi trendami a także z oczekiwaniami i preferencjami osób planujących zamieszkać we własnym domu. Dzięki temu możemy zaoferować wsparcie w zakresie wyboru projektów, a także promocji i finansowania inwestycji. Nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa oraz trendów panujących na rynku. Unikamy szablonowych rozwiązań i stawiamy na zrozumienie, sprawną komunikację oraz przyjazną atmosferę.

PROJEKT

Naszą Kolekcję, około 900 różnorodnych projektów domów wolno stojących, bliźniaczych oraz do zabudowy szeregowej, tworzymy od kilkunastu lat, wykorzystując wiedzę i doświadczenie Muratora, a także informacje przekazywane bezpośrednio przez inwestorów i Klientów oraz z cyklicznie prowadzonych badań rynkowych. Współpracujemy z kilkudziesięcioma pracowniami architektonicznymi z całej Polski, dzięki czemu nasza oferta jest niezmiernie różnorodna zarówno pod względem architektury jak i układów wnętrz, detali i materiałów wykończeniowych. Wiele projektów opracowanych jest w kilku wariantach, umożliwiających tworzenie spójnych architektonicznie zespołów domów, przy jednoczesnym zachowaniu ich różnorodności funkcjonalnej. Architekci Muratora służą pomocą w optymalnym rozplanowaniu osiedli oraz w doborze projektów na poszczególne działki. Przy zakupie większej liczby projektów – oferujemy atrakcyjne rabaty.

Projekty domów bliźniaczych    <<Zobacz projekty domów bliźniczych 

 

Projekty domów z możliwością bliźniaczenia    <<Zobacz projekty domów z możliwością bliźniaczenia

 

 Projekty domów z możliwością szeregowania    <<Zobacz projekty domów z możliwością szeregowania

  

Wszystkie projekty domów    <<Zobacz wszystkie projekty domów

PROMOCJA

Współpraca z nami, to także dodatkowe korzyści promocyjno-marketingowe. Osiedla realizowane z naszych projektów opisywane są w Katalogach, miesięcznikach, na stronach internetowych Muratora, a także prezentowane na imprezach targowych, w których uczestniczymy. Często są także przedmiotem wymiany opinii inwestorów na Forum Muratora. Proponujemy również wparcie dotyczące grafik oraz produkcji materiałów informacyjnych.

USŁUGA - WIZUALIZACJE 3D

Tworzymy wysokiej jakości wizualizacje 3D – bryły domów małych i dużych, jedno- i wielorodzinnych oraz osiedli mieszkaniowych i innych obiektów. Realizujemy również wizualizacje wnętrz w oparciu o koncepcję zleceniodawcy lub z naszą propozycją aranżacji.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń, analiz oraz kontaktów z inwestorami, wiemy na co klienci zwracają uwagę przy wyborze projektu, jakie mają pragnienia i jakie mają wątpliwości. Wiemy również, jak sprawić by budynek zyskał na atrakcyjności; jak uwydatnić wyróżniający go detal; jak zaaranżować wnętrze by ukazało swe możliwości. Sprawimy by klient zakochał się w wizji budynku i zapragnął właśnie w nim zamieszkać.
Dysponujemy nowoczesnym stanowiskiem komputerowym oraz wysokiej jakości programowaniem do modelowania 3D.

     portfolio     <<Zobacz wszystkie nasze wizualizacje


Oferujemy wysokiej jakości usługę w atrakcyjnej cenie oraz interesujące rabaty, zwłaszcza dla stałych klientówJesteśmy dyspozycyjni i terminowi.

FINANSOWANIE

Murator FINANSE – zespół kilkudziesięciu Niezależnych Doradców Kredytowych. Ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kredytów komercyjnych (w szczególności dla firm deweloperskich oraz przedsiębiorstw budowlanych), a także kredytów hipotecznych (dla inwestorów indywidualnych). Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe kilkudziesięciu banków, aby wybrać najkorzystniejsze warunki dla Klienta. Pomagamy w uzyskaniu kredytu, kompletowaniu niezbędnych dokumentów, wspieramy w trudnym procesie negocjacji warunków z bankami. Nasi Doradcy obsługują Klientów komercyjnych i indywidualnych na terenie całej Polski.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: projekty@murator.com.pl, 22 59 05 555 (379)
Do każdego dewelopera podchodzimy indywidualnie.

 

Buduję z Murator PROJEKTY

Jestem deweloperem współpracującym z firmą Murator PROJEKTY od 1998 r., kiedy to rozpocząłem budowę pierwszych domów jednorodzinnych. W ciągu tych lat zbudowaliśmy już kilka osiedli z wykorzystaniem projektów Muratora, zarówno z projektów gotowych, jak i projektowanych na indywidualne zamówienie, uwzględniających wymagania terenu i preferencje przyszłych inwestorów. Wielofunkcyjność, a zarazem prostota projektów powodują, iż od lat budynki Murator PROJEKTY podobaja się inwestorom i dobrze się sprzedają. Zaufanie jakim darzą klienci firmę Murator PROJEKTY też nie pozostaje bez znaczenia. Bardzo sobie cenię elestyczność w przygotowaniu i opracowaniu projektów na nowe inwestycje.

Krzysztof Frydryszewski
Nieruchomości Mazowsze Sp. z o.o.

Zobacz fotorelację z budowy domu modelowego na podstawie projektu "Szum morza" Murator M141

dom modelowy M141 

polecane projekty

M245 Trafna decyzja (etap II)

Pow. użytkowa:
79,9 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
17,00 x 15,20 m
Kąt nach. dachu:
40°
Stan sur. zamkn.:
133 000 zł

C357 Fotogeniczny

Pow. użytkowa:
126,8 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
15,90 x 23,90 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
213 000 zł

C333f Miarodajny - wariant VI

Pow. użytkowa:
48,9 m2
Liczba pokoi:
2
Wymiary działki:
16,30 x 16,80 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
122 000 zł

Dyskusje na forum

projekt C333c MIARODAJNY wariant 3

anka.k.

projekt C333d MIARODAJNY wariant 4

monika91

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.